Алюмінієві двері

Алюмінієві двері дуже популярні. Такі конструкції не тільки мають невелику вагу і презентабельний вигляд, а й відповідають усім екологічним нормам, що означає безпечність.

Алюмінієві двері Aluprof

Алюмінієві двері Aluprof — функціональне і естетичне рішення для входу в будинок, поділу кімнат, оформлення виходу в зимовий сад або на терасу.

детальніше

Алюмінієві двері Reynaers

Двері Reynaers — це рішення, яке змінить ваш інтер'єр і спосіб життя. У лінійці бельгійського виробника є профілі, які максимально відповідають сучасним вимогам надійності та стилю.

детальніше

Чому саме алюмінієві двері?

Можна відзначити безліч причин, за якими ми рекомендуємо обирати двері з алюмінієвого профілю, і ось основні з них:

  • Вони мають високу ступінь герметичності;
  • Стійкі до впливу хімічних засобів;
  • Легко миються і чистяться;
  • Мають високу ступінь звукоізоляції;
  • Пожежотривкі (більшість моделей мають клас горючості Г1, тобто не дають поширитися займанню і не виділяють шкідливих речовин при нагріванні).

Який профіль дверей обрати?

У нас ви можете купити алюмінієві двері двох видів:

  • Теплі;
  • Холодні.

Теплі алюмінієві двері оснащені термомостом, який здатний витримувати широкий діапазон перепадів температур, і не дає пропускати холодне повітря всередину. Ми рекомендуємо встановлювати їх в приміщеннях, де є опалення.

Читати далі

Aluprof Панельные двери

детальніше

Aluprof MB-70

детальніше

Aluprof MB-86

детальніше

Aluprof MB-104

детальніше

Reynaers CS 77

детальніше

Reynaers SlimLine 38

детальніше

Reynaers Masterline 8

детальніше

Види алюмінієвих дверей

Двері з алюмінію в залежності від типу конструкції можуть бути:

  • Відкривні. Класичний варіант, який представлений практично в кожному будинку. Вхідні двері з алюмінію також підпадають під цю категорію.
  • Розсувні. У них є спеціальний механізм з профілю, роликів і фіксаторів, який робить відкривання дуже простим, і дає можливість заощадити простір приміщення.
Читати далі

Вибирайте те, що подобається з гарантією високої якості

Ми надаємо своїм клієнтам широкі можливості для реалізації дизайнерських задумок. Виробництво алюмінієвих дверей дозволяє отримати матеріал, якому можна надати будь-який колір і фактуру. З більш ніж 400 видів відтінків ви обов’язково знайдете той, який підійде ідеально.

За бажанням покриття дверей буде повторювати структуру дерева.

Ви, також, можете вибрати будь-який варіант заповнення дверей  скло, склопакет, енергозберігаюча або сонцезахисна система.

Читати далі

Дізнатися більше про алюмінієві системи, та дізнатися їх вартість для вашого будинку або офісу ви завжди можете в телефонному або он-лайн режимі, зателефонувавши або написавши нам на електронну пошту.