Алюмінієві вікна Reynaers

Reynaers – лідер у світі алюмінієвих конструкцій. Бельгійська компанія задає тренд на ринку та регулярно впроваджує інновації, залишаючи конкурентів позаду. Профілі Рейнарс активно використовують при склінні хмарочосів, спорткомплексів та особняків у Києві, Варшаві, Мюнхені, Кельні, Абу-Дабі. Їх обирають за міцність, герметичність та відповідність стандарту “пасивний будинок”.

Reynaers Sensity

Детальніше

Reynaers SlimLine 38

Детальніше

Reynaers CS 77

Детальніше

Reynaers Masterline 8 HI+

Детальніше

Reynars Masterline 10

Детальніше

Вікна Reynaers безмежні можливості

Алюмінієвий профіль Reynaers має широкий вибір аксесуарів і систем відкривання, при цьому зберігає привабливий естетичний зовнішній вигляд.

Вікна Reynaers доступні в різних модифікаціях за рівнем ізоляції. Одночасна гнучкість і міцність алюмінію дає можливість виготовляти не лише стандартні, а й великі (панорамні) конструкції з максимальним кутом падіння світла.

Таким чином, архітектори отримують широкі можливості у створенні оригінальних дизайнерських форм.

Профіль здатний витримувати 300-400 кг склопакета, а це значить, що ви можете зробити вікно на всю стіну, і бути впевненими в його надійності.

Яке ж покриття обрати? 

Читати далі

Теплі або холодні - обирайте в залежності від потреб

Алюмінієві вікна Reynaers можуть бути двох видів:

  • холодні;
  • теплі.

Енергоефективні теплі системи мають вищі, в своєму класі, технічні характеристики. Три рівня ізоляції з використанням центральних термопрокладок, ізолюючих вставок під склом, а також нізькоемісійної фольги, дозволяють максимально зберегти тепло, знизивши витрати на опалення і кондиціонування.

Читати далі

Дізнатися більше про алюмінієві системи, та дізнатися їх вартість для вашого будинку або офісу ви завжди можете в телефонному або он-лайн режимі, зателефонувавши або написавши нам на електронну пошту.