Алюмінієві розсувні системи

Алюмінієві розсувні системи: бездоганна якість, комфорт та стиль

Розсувні двері Reynaers

Купуючи розсувні вікна Reynaers, ви отримуєте величезні можливості для створення унікального і максимально функціонального інтер'єру.

детальніше

Розсувні двері Aluprof

У системах польського виробника доступні не тільки алюмінієві конструкції з поворотним або похилим методом відкривання, а й розсувні системи Aluprof.

детальніше

Раздвижные двери Reynaers

Алюминиевые Reynaers системы: безукоризненное качество, комфорт и стиль

детальніше

Різні типи відкриттів для максимальної зручності

Розсувні вікна та двері можуть бути виготовлені з декількома системами відкривання:

Зсувні – класичний варіант, який передбачає пересування стулки в сторону по напрямку за принципом шафи-купе. Такі системи можна встановлювати, як в теплі розсувні вікна, так і холодні.

Підйомно-розсувні алюмінієві системи часто використовують в спальнях та вітальнях для виходу на терасу або балкон. Щоб відкрити такі розсувні склопакети, досить просто повернути ручку на 180 градусів, і потягнути стулку.

Читати далі

Для кожної мети — своя система

Як і у випадку з класичними алюмінієвими конструкціями, розсувні системи можуть бути теплими і холодними.

Холодні розсувні системи використовуються, як правило, для балконів і установки всередині приміщення з метою зонування. У них немає термомоста всередині, але, встановлюючи такі системи, ви, перш за все, захищаєте приміщення від вітру і пилу.

Теплі алюмінієві розсувні конструкції з термомостом істотно поліпшують теплоізоляційні властивості алюмінію. Такі системи можна використовувати для скління терас, веранд, зимових садів, будинків і офісів з опаленням.

MB-111-ACTIVE

Яркое доказательство того, что Рейнарс остается брендом №1 на рынке раздвижных алюминиевых систем.

Детальніше

MB-104-PASSIVE

Яркое доказательство того, что Рейнарс остается брендом №1 на рынке раздвижных алюминиевых систем.

Детальніше

Які ж переваги?

Розсувні конструкції володіють величезною кількістю переваг. Адже, підходять навіть для найменших квартир:

  1. Дозволяють звільнити внутрішній простір. Місце, яке було необхідно для відкриття стулки, можна використовувати більш функціонально. 
  2. Зменшення навантаження на балкони завдяки легким, але надійним профілям з алюмінію.
  3. Розсувна система для дверей може мати різні варіанти відкриття, надаючи можливість розставити акценти у внутрішньому дизайні за вашим бажанням.
  4. Розсувні алюмінієві двері і вікна не зачиняються протягом і прослужать кілька десятків років.

Шум не проникне, тепло збережеться

Незважаючи на свою легкість, алюмінієва розсувна система здатна надійно захистити ваш будинок від небажаного шуму. Це можливо завдяки повітряній подушці між склопакетами або спеціальним наповнювачам (наприклад, аерогель).

Те ж стосується і теплоізоляції. Розсувні системи для дверей та вікон, навіть з огляду на свої особливі способів відкривання, надійно закриваються, зберігаючи тепло всередині приміщення.

Читати далі

Дізнатися більше про алюмінієві системи, та дізнатися їх вартість для вашого будинку або офісу ви завжди можете в телефонному або он-лайн режимі, зателефонувавши або написавши нам на електронну пошту.