Алюмінієві розсувні системи

Розсувні алюмінієві системи - дають змогу створити гармонійне поєднання навколишнього світу і внутрішнього простору за допомогою скла будь-якого розміру та алюмінієвих профілів.

Розсувні системи Reynaers

Купуючи розсувні вікна Reynaers, ви отримуєте величезні можливості для створення унікального і максимально функціонального інтер'єру.

детальніше

Розсувні системи Aluprof

У системах польського виробника доступні не тільки алюмінієві конструкції з поворотним або похилим методом відкривання, а й розсувні системи Aluprof.

детальніше

Різні типи відкриттів для максимальної зручності

Розсувні вікна та двері можуть бути виготовлені з декількома системами відкривання:

Зсувні – класичний варіант, який передбачає пересування стулки в сторону по напрямку за принципом шафи-купе. Такі системи можна встановлювати, як в теплі розсувні вікна, так і холодні.

Підйомно-розсувні алюмінієві системи часто використовують в спальнях та вітальнях для виходу на терасу або балкон. Щоб відкрити такі розсувні склопакети, досить просто повернути ручку на 180 градусів, і потягнути стулку.

Читати далі

Для кожної мети — своя система

Як і у випадку з класичними алюмінієвими конструкціями, розсувні системи можуть бути теплими і холодними.

Холодні розсувні системи використовуються, як правило, для балконів і установки всередині приміщення з метою зонування. У них немає термомоста всередині, але, встановлюючи такі системи, ви, перш за все, захищаєте приміщення від вітру і пилу.

Теплі алюмінієві розсувні конструкції з термомостом істотно поліпшують теплоізоляційні властивості алюмінію. Такі системи можна використовувати для скління терас, веранд, зимових садів, будинків і офісів з опаленням.

Reynaers CF 77

детальніше

Reynaers SlimPatio 68

детальніше

Reynaers CP 130-LS

детальніше

Reynaers CP 155-LS

детальніше

Reynaers Hi-Finity

детальніше

Aluprof MB-86 FOLD LINE

детальніше

Aluprof MB-59HS SLIDE GALANDAGE

детальніше

Aluprof MB-59HS

детальніше

Aluprof MB-77HS

детальніше

Aluprof MB-SKYLINE

детальніше

Які ж переваги?

Розсувні конструкції володіють величезною кількістю переваг. Адже, підходять навіть для найменших квартир:

  1. Дозволяють звільнити внутрішній простір. Місце, яке було необхідно для відкриття стулки, можна використовувати більш функціонально. 
  2. Зменшення навантаження на балкони завдяки легким, але надійним профілям з алюмінію.
  3. Розсувна система для дверей може мати різні варіанти відкриття, надаючи можливість розставити акценти у внутрішньому дизайні за вашим бажанням.
  4. Розсувні алюмінієві двері і вікна не зачиняються протягом і прослужать кілька десятків років.

Шум не проникне, тепло збережеться

Незважаючи на свою легкість, алюмінієва розсувна система здатна надійно захистити ваш будинок від небажаного шуму. Це можливо завдяки повітряній подушці між склопакетами або спеціальним наповнювачам (наприклад, аргон, криптон).

Те ж стосується і теплоізоляції. Розсувні системи для дверей та вікон, навіть з огляду на свої особливі способів відкривання, надійно закриваються, зберігаючи тепло всередині приміщення.

Читати далі

Дізнатися більше про алюмінієві системи, та дізнатися їх вартість для вашого будинку або офісу ви завжди можете в телефонному або он-лайн режимі, зателефонувавши або написавши нам на електронну пошту.