Алюмінієве скління в облаштуванні балконів і лоджій

Чим засклити балкон або лоджію?

В інтернеті пропонується безліч варіантів конструкцій для скління балконів і лоджій. Це можуть бути металопластикові вікна, суцільноскляні конструкції або алюмінієві системи. Вибір варіанту залежить від вимог до енергозбереження, звукоізоляції та функціональності конструкцій.

Холодне скління – що це?

До холодного скління належать конструкції, які не зберігають тепло в приміщенні, але закривають його від вітру, дощу і пилу. Це можуть бути конструкції в одне скло або вікна з алюмінієвого профілю без терморозриву. 

Тепле скління – що це?

Дерев’яні та металопалстикові вікна, а також алюмінієві конструкції з термомостом належать до теплого скління. Тут, як правило, застосовуються гумові ущільнювачі, а не щіткові. Заповнення вже не в одне або два скла, а в три із застосуванням енергозберігаючого напилення. 

Які переваги скління балкона холодними вікнами?

Легкість вікон – це головна перевага холодного скління. Адже не завжди балконна плита здатна прийняти велике навантаження. Другою перевагою є тонкі профілі або їх відсутність. Це дає змогу сонячному світлу зробити балкон максимально світлим. Третя перевага – це ціна.

Які варіанти відкривання у холодного скління?

Найпопулярнішим залишається розсувне відкривання або по іншому слайдингове. При цьому варіанті всі стулки з’їжджають по рейках в один бік. Наступна за популярністю – система гармошка. Це коли стулки складаються як книжка в бік і весь отвір залишається максимально відкритим. Так само не поступається за кількістю запитів система “парковка”. Тут всі стулки стоять в одну лінію, і щоб розкрити отвір, необхідно кожну стулку провернути на 90 градусів і зрушити вбік. 

Яка ціна скління балкона і лоджії холодними алюмінієвими вікнами? 

Будь то алюмінієві розсувні конструкції або скляні панорамні системи – ціна їх приблизно однакова. Її можна порівняти з ціною металопластикових вікон Але тут постає питання: “Навіщо купувати холодне скління, якщо за цю саму ціну можна склити теплим металопластиком?”. Перше – це легкість конструкцій. Так само вікна ПВХ не мають тієї кількості варіантів відкривання, як холодні системи. ПВХ профіль має дуже товстий і грубий вигляд, що псує вигляд як зовні так і зсередини. 

Де замовити скління балкона?

Безліч компаній пропонують засклити балкон, але не всі є виробниками, а значить і відповідальність за гарантійними зобов’язаннями “розмивається”. Серйозно підійдіть до вибору виробника. Переконайтеся в наявності виробництва. Для отримання якісної консультації надайте менеджеру всі вимоги до скління. Не соромтеся ставити уточнювальні запитання менеджеру, адже саме Вам доведеться користуватися склінням багато років, а отже воно має приносити Вам задоволення від користання,

Дізнатися більше про алюмінієві системи, та дізнатися їх вартість для вашого будинку або офісу ви завжди можете в телефонному або он-лайн режимі, зателефонувавши або написавши нам на електронну пошту.