Дешеві алюмінієві вікна – як не купити сміття?

Будинок з просторою світлою вітальнею і великими панорамними вікнами – це мрія багатьох у наш час. Щоб панорамне скління було ефективним і міцним, його часто проектують із застосуванням алюмінієвих профілів. 

Порівняно з іншими матеріалами, алюмінієвий профіль відмінно тримає вітрові навантаження при великому форматі скління. При нагріванні на сонці його не вигинає як ПВХ профіль. Полімерне фарбування профілю надає широку палітру кольорів і відтінків, а саме покриття служить не одне десятиліття. 

Яка ціна алюмінієвих вікон?

Три десятки років нас привчали до того, що ПВХ-вікна є вершиною досконалості в склінні, і коли мова заходить про купівлю вікон з іншого матеріалу, ми порівнюємо їх з ціною металопластику. Вартість алюмінієвих вікон вища від ціни пластикових у три і більше разів. 

Навіщо купувати алюмінієві вікна?

Алюмінієвий профіль дає змогу зробити розсувну стулку розміром 3 м х 3 м і вагою 400 і більше кілограмів. Сама ж система розсувних дверей може бути довжиною 12 метрів і тим самим максимально відкривати отвір. Вітражі з алюмінію можуть бути встановлені без перемичок зі склопакетом площею 12 – 15 м.кв.  ПФХ профіль і дерево не дають змоги зробити подібне. 

Які алюмінієві вікна дешеві?

У боротьбі за покупця, виробники алюмінієвих систем або самі переробники намагаються зробити свій продукт дешевшим, але за рахунок чого?

– зменшують товщину стінок профілю, чим погіршують несучу здатність профілю. Товщина алюмінію повинна бути 1,6 – 1,8 мм, а не 1,2 мм.

– встановлюють не EPDM ущільнювачі, а інші його типи. EPDM ущільнювачі не зсихаються і не тверднуть згодом і за умови щорічного їх обслуговування прослужать 20 років. Але для здешевлення застосовують ущільнювачі з інших полімерних матеріалів, після чого з вікна дуже швидко починає дути. 

– застосовують термомости з дешевих матеріалів, нездатних витримувати температуру під час фарбування профілю, через що профіль не зберігає геометрію. На сьогодні, якісний термоміст має сотову структуру або спінене наповнення.

– на віконні стулки встановлюють видимі петлі, а не приховані, що призводить до розриву контуру ущільнення на стулці і з часом через цей розрив може надходити холодне повітря.

– у розсувних алюмінієвих дверях використовують щіткове ущільнення стулок, а не гумове. Щітковий ущільнювач теж має право на застосування, але не в склінні приміщень із високими вимогами до збереження тепла.

– у склопакетах застосовують скло меншої товщини, ніж це потрібно згідно з нормами. Це призводить до ефекту “кривого дзеркала”, а також до прогину і великих вібрацій скла за великих вітрів.

– у склопакетах великих форматів рекомендується застосовувати загартоване скло. Це робиться для зміцнення скла і безпеки при його розбитті. Для здешевлення, послугу загартування можуть не враховувати. 

– профіль і склопакети неправильно підбирають відповідно до їхніх теплофізичних характеристик. 

Чи довго триватиме задоволення від використання такіх викон?

Де купити дешеві алюмінієві вікна?

Абсолютно будь-яка віконна компанія зможе підібрати Вам як дорогі так і дешеві вікна. Головне правильно поставити завдання менеджеру, вказавши всі вимоги, що пред’являються до вікон. Не соромтеся запитувати у менеджера, що він Вам пропонує і чому саме це.

Висновок 

Обираючи алюмінієві вікна – не женіться за сусідом! Просіть прораховувати вартість кожного Вашого проекту окремо і не лінуйтеся уточнити характеристики вікон. Адже надалі, систему опалення Вам будуть монтувати під тепловтрати скління. Навіщо опалювати вулицю?

Створіть у себе в будинку затишок, підібравши правильно віконну систему і склопакети.

Дізнатися більше про алюмінієві системи, та дізнатися їх вартість для вашого будинку або офісу ви завжди можете в телефонному або он-лайн режимі, зателефонувавши або написавши нам на електронну пошту.