Купити алюмінієві вікна та не помилитися

Алюмінієві вікна в Україні стають все більш популярними, незважаючи на те, що їх ціна вдвічі-втричі дорожча від металопластикових. Така різниця у ціні має своє пояснення, але зараз поговоримо про інше.

На ринку представлені різні алюмінієві системи та кожна претендує на звання найкращої. Як вибрати якісні вікна?

Профіль.

В Україні вікна з алюмінію можна розділити на чотири категорії з енергозберігаючих властивостей:

– для пасивних будинків (теплопровідність Uf < 1 W/m²K)

– стандартні (теплопровідність Uf 1,6 – 1,2 W/m²K)

– для комерційних приміщень (теплопровідність Uf > 1,6 W/m²K)

– «холодні» – для внутрішніх конструкцій

Не плутайте показник теплопровідності із опором теплопередачі. При теплопровідності що менше цифра тим краще, при опорі теплопередачі все навпаки – що більше цифра тим профіль тепліше.

Вам ці показники стануть у нагоді, адже тепловики обов’язково запитають у Вас характеристики вікон для розрахунку потужності свого обладнання.

Склопакети.

Однокамерні склопакети або двокамерні без будь-якого енергозберігаючого покриття – це минуле століття!

Сьогодні в котеджному будівництві дуже ефективні двокамерні склопакети із внутрішнім енергозберігаючим склом та зовнішнім мультифункціональним. Що дає? Ви отримуєте максимально «теплий» склопакет та одночасно сонцезахисний. Мультифункціональне скло не пропускає до будинку від 30 до 80% сонячної енергії. Це скло буває різних відтінків. Додайте ще інертний газ (аргон або криптон) як опцію і не вірте тому, хто скаже, що через рік він вивітриться.

Склопакети теж мають свої показники теплопровідності чи опору теплопередачі.

ДУЖЕ ВАЖЛИВО! Скло товщиною 4 мм без додаткового зміцнення можна використовувати в склопакетах з площею не більше 2,1 м.кв. Якщо площа більша за вказану, потрібно підбирати скло більшої товщини 6, 8, 10 мм.

Фурнітура.

Що ще може вплинути на якість вікон? Фурнітура. Є два її типи – прихована та видима. У видимої фурнітури ми спостерігаємо петлі, а прихованої немає. При установці видимої фурнітури гумове ущільнення надрізається, а у прихованої замкнене ущільнення і це зменшує ймовірність продування вікна.

Що ще важливе у вікнах?

У постачальників алюмінієвих систем є приказка: «Алюмінієва віконна система не може бути проблемною – проблема може бути при складанні та монтажі вікон», тому потрібно серйозно підходити до вибору виробника алюмінієвих вікон. Подивіться на їх обладнання, поцікавтеся як проходитиме монтаж і які елементи будуть застосовуватися (стрічки, герметики, кронштейни, тріотерм), чи зможуть підготувати необхідні креслення для узгодження вузлів з Вашими підрядниками?

Упевнений, що ці поради допоможуть вам підібрати необхідну конфігурацію вікон.

Дізнатися більше про алюмінієві системи, та дізнатися їх вартість для вашого будинку або офісу ви завжди можете в телефонному або он-лайн режимі, зателефонувавши або написавши нам на електронну пошту.