Системи для скління зимового саду

Навіть у невеликих приватних будинках є веранда, критий ганок або тераса. Де можна ніжитися в променях сонця, проводити заходи сонця, просто відпочивати. Зимовий сад на відміну від подібних прибудов дає повний ефект повного занурення, злиття з довкіллям. При цьому приміщення може бути повноцінною частиною будинку, що використовується цілий рік.

Зимовий сад – це повністю світлопрозора споруда: скляні стіни та дах. Може бути окремим по типу альтанки або як прибудова до будинку, ресторану, офісної будівлі.

Сучасні профільні системи дозволяють склити невелику оранжерею, басейн або цілий тенісний корт і підтримувати всередині комфортну температуру незалежно від погоди. Невеликий зимовий сад буде доступним власникам приватних будинків та малому бізнесу.

У чому краса будівництва зимового саду? І як реалізувати ідею?

Зимовий сад для приватного будинку

Прибудова зимового саду – простий спосіб збільшити житлову площу та насолоджуватися затишком осіннього дощу чи снігопаду, перебуваючи у теплі.

Тут можна створити:

  • зону відпочинку, де можна проводити час із сім’єю, приймати гостей;
  • робочий кабінет, майстерню, кімнату для йоги, спортзал;
  • опалювальне місце для куріння ізольоване від житлових кімнат.

Зимовий сад не обов’язково робити більшим. На нього можна перетворити навіть балкон квартири.

Цікава ідея: між зимовим садом та вітальнею чи спальнею встановити панорамні розсувні двері. Спостерігайте заходи сонця або насолоджуйтесь видом на сад прямо з ліжка або улюбленого дивана.

Зимовий сад для кафе чи ресторану

Відвідувачі ресторанів і кафе набагато частіше віддають перевагу літнім майданчикам і терасам, звідки відкривається вид на жваві вулиці міста, парк, водойму. Зимовий сад дозволяє організувати комфортне середовище для гостей не лише спекотним літом, а й узимку.

Системи зимових садів передбачають встановлення розсувних алюмінієвих вікон або дверей типу “гармошка”. Закрите опалювальне приміщення можна буквально за хвилину перетворити на відкриту терасу.

Зимовий сад в офісі

Одна з проблем офісних працівників — емоційне вигоряння, яке багато в чому виникає через тривале перебування у закритому просторі та нестачу сонячного світла. Особливо гостро проявляється узимку. Звичайно, можна збудувати нові корпуси зі скляними фасадами, як у штаб-квартири Google або Apple. Доступна альтернатива — встановлення зимового саду поряд з офісною будівлею, що вже експлуатується, або її облаштування на даху замість горища.

Зимовий сад може служити:

  • кімната відпочинку, де співробітники зможуть перекусити, випити кави та поспілкуватися під час перерви;
  • відкритою робочою зоною за концептом офісів IT-компаній;
  • конференц-залом для нарад та спільного обговорення проектів.

Як збудувати зимовий сад?

Будівництво зимового саду – процедура не набагато складніша за встановлення сучасних ПВХ вікон. Для цього є готові профільні системи для будівництва оранжерей, світлопрозорих дахів, купольного скління. Вони добре стикуються з розсувними вікнами, суцільноскляними фасадами, які виконують одночасно функцію стін та вхідних груп. Каркас конструкції наперед виготовляється на заводі і потім збирається на місці. Заводське складання гарантує герметичність та ізоляцію.

Системи зимового саду бувають:

  • холодні – для неопалюваних приміщень;
  • теплі, які можна використати взимку.

При цьому зимовий сад не призведе до різкого збільшення витрат на опалення. Він є додатковим тамбуром. Сучасні системи мають низьку теплопровідність і герметичність до 900 Па. У лінійці Reynaers Aluprof є системи, сертифіковані за стандартом “пасивний будинок” з теплопровідністю менше 1 Вт/м²K.

Головна складність – вибрати компанію, яка виготовить зимовий сад і тому збере його. Щоб дізнатися про наші проекти, стандарти якості, переглянути роботу – зателефонуйте або залиште заявку на сайті в розділі контакти.

Дізнатися більше про алюмінієві системи, та дізнатися їх вартість для вашого будинку або офісу ви завжди можете в телефонному або он-лайн режимі, зателефонувавши або написавши нам на електронну пошту.