Фасадне скління

Фасадне скління займає особливе місце в створенні дизайну сучасних будівель. Навіть, великі і високі споруди істотно змінюються — стають більш легкими та елегантними.

Фасадні системи Aluprof

Фасадне скління Aluprof легко справляється з цим завданням, а також дозволяє створювати інші просторові конструкції і скління даху.

детальніше

Фасадні системи Reynaers

Фасадне скління Reynaers стирає грань між внутрішнім і зовнішнім простором, даруючи приміщенню більше світла, легкості та панорамних видів.

детальніше

Повний цикл: від виготовлення до монтажу

Компанія USG займається фасадним склінням вже багато років, і накопичений досвід дозволяє реалізовувати проєкти різної складності.

Ми виготовляємо фасадні конструкції, а також, виконуємо проєктні та монтажні роботи. Пропонуємо нашим клієнтам послугу скління «під ключ». Висока якість матеріалів, робіт, оперативність  наші переваги.

Системи скління фасадів

Виділяють кілька технологій, які дозволяють заповнити стеклами великі отвори, при цьому, зберегти функціональність і зручність у процесі експлуатації:

  • Сторчово-ригельне;
  • Структурне;
  • Напівструктурне.

Класичне, сторчово-ригельні фасадне скління алюмінієм передбачає видиму зовнішню частину світлопрозорих конструкцій, в той час як структурне скління фасадів і напівструктурне дозволяє приховати ці елементи (притискні планки).

Aluprof MB-SE75 HI

детальніше

Aluprof MB-SR50N HI

детальніше

Aluprof MB-SR60N HI

детальніше

Aluprof MB-TT50

детальніше

Reynaers CW 86

детальніше

Reynaers CW 60

детальніше

Reynaers CW 50

детальніше

Reynaers Element Facade 7

детальніше

Чому алюмінієві фасадні системи так популярні?

Світлопрозорі алюмінієві системи володіють великою кількістю переваг:

  • стійкість до корозії і деформації;
  • можливість виготовлення класичних і нестандартних геометричних форм;
  • швидкий монтаж;
  • стійкість до пошкоджень;
  • екологічність і безпека;
  • високий рівень звуко- і теплоізоляції.

Вибирайте те, що подобається

Вибираючи скління фасадів, ви можете підібрати потрібну форму, колір, покриття і тип скла (звичайне, енергозберігаюче, броньоване).

Алюмінієве скління фасадів дозволить істотно знизити витрати на освітлення та обігрів, також, забезпечить протипожежний захист.

Власне виробництво фасадного скління і монтаж  гарантія того, що ви залишитеся задоволені результатом нашої роботи, а ваш будинок або офіс буде виглядати респектабельно.

Дізнатися більше про алюмінієві системи, та дізнатися їх вартість для вашого будинку або офісу ви завжди можете в телефонному або он-лайн режимі, зателефонувавши або написавши нам на електронну пошту.