Фасадні системи Reynaers

Фасадне скління Reynaers стирає грань між внутрішнім і зовнішнім простором, даруючи приміщенню більше світла, легкості та панорамних видів.

Reynaers CW 86

Детальніше

Reynaers CW 60

Детальніше

Reynaers CW 50

Детальніше

Reynaers Element Facade 7

Детальніше

Чому алюмінієві фасади Reynaers так популярні?

Висока якість і надійність цінуються завжди. Reynaers додали сюди ще і безпеку. Ці системи обирають за двома вагомими причинами:

  1. Надійна основа алюмінієвий профіль. Цей матеріал довговічний і стійкий корозії та впливу УФ-променів. Він збереже свій початковий вигляд протягом усього періоду експлуатації, не розсохнеться і не набубнявіє від вологи.
  2. Склопакети з можливістю вибору з декількох видів стекол, у тому числі і броньовані, що робить фасадні системи Reynaers надійно захищеними від погодних катаклізмів і зловмисників.
Читати далі

Випробування на міцність

Щоб ви могли бути впевнені в надійності, виробництво фасадів Reynaers включає в себе обов’язковий етап перевірок на різні види навантажень і впливів: сильний вітер, високі температури, сейсмічна активність.

Це дозволяє встановлювати скляні панелі великого розміру, при цьому гарантуючи необхідний рівень ізоляції.

Авторський дизайн на основі стандартних рішень

Ви збираєтеся побудувати новий будинок або модернізувати старий, конструкції Reynaers стануть ідеальним вибором.

Читати далі

Дізнатися більше про алюмінієві системи, та дізнатися їх вартість для вашого будинку або офісу ви завжди можете в телефонному або он-лайн режимі, зателефонувавши або написавши нам на електронну пошту.