Про нас

Компанія «‎Юкрейн Сі Груп» працює на ринку вже 12 років, надаючи послуги проєктування, виготовлення і монтажу алюмінієвих віконних, розсувних і фасадних конструкцій. Власне виробництво дозволяє нам уважно стежити за всіма процесами, тим самим гарантуючи високу якість продукції.

Ми займаємося склінням як невеликих будівель і приміщень, так і великих об’єктів, надаючи післягарантійне обслуговування.

Для кожного продукту є сертифікат відповідності.

Компанія USG динамічно розвивається на внутрішньому і зовнішньому ринках, а алюмінієві конструкції нашого виробництва експортуються в кілька країн світу.

Велика частина замовлень виконується для приватного сегмента ринку, де вимоги до якості продукції та робіт є досить високими.

Вироблені компанією конструкції з алюмінієвого профілю довговічні, і прослужать мінімум 80 років. А при необхідності фурнітуру або пошкоджені елементи завжди легко можна замінити на нові.

Алюмінієві системи стійкі до корозії, прості в догляді й, що важливо, екологічні. Тобто безпечні як для людини, так і для навколишнього середовища.

Крім цього віконно-дверні конструкції з алюмінію мають високі показники теплоізоляції та шумопоглинання, а це значить, що в вашому домі завжди пануватиме затишна атмосфера.

Наші менеджери із задоволенням розкажуть детальніше про моделі систем, які сподобались, запропонують протестувати та допоможуть з вибором.

Дізнатися більше про алюмінієві системи, та дізнатися їх вартість для вашого будинку або офісу ви завжди можете в телефонному або он-лайн режимі, зателефонувавши або написавши нам на електронну пошту.