Продукція

Наша продукція: бездоганна якість, комфорт і стиль

Наша продукція:

Алюмінієві вікна

детальніше

Алюмінієві розсувні системи

детальніше

Алюмінієві двері

детальніше

Фасадне скління

детальніше

Скління терас

детальніше

Офісні перегородки

детальніше

Енергозбереження - не просто сучасний тренд

Енергозбереження – не просто сучасний тренд, а потреба, яка дозволяє суттєво економити кошти.

Тому наші клієнти частіше вибирають віконно-дверні системи з алюмінію. Вироблені компанією конструкції з алюмінієвого профілю довговічні, і прослужать мінімум 80 років. А при необхідності фурнітуру або пошкоджені елементи завжди легко можна замінити на нові.

Ми займаємося виготовленням таких конструкцій вже 12 років. 

Які ж переваги?

  • Міцність і легкість. Внаслідок невеликої ваги алюмінію ми можемо створювати конструкції великого розміру, в тому числі й для скління фасадів, вітрин, зимових садів. При цьому вони є надійними та міцними
  • Тривалий термін служби. В середньому алюмінієва система служить близько 80 років. Численні відгуки наших клієнтів ще раз підтверджують, що цей матеріал стійкий до різних погодних умов і навіть механічних пошкоджень.
  • Екологічність. У сучасному світі цей фактор часто буває вирішальним при виборі продукції. І ми пишаємося тим, що робимо безпечні конструкції без будь-яких токсичних з’єднань.
Читати далі

Дізнатися більше про алюмінієві системи, та дізнатися їх вартість для вашого будинку або офісу ви завжди можете в телефонному або он-лайн режимі, зателефонувавши або написавши нам на електронну пошту.