Алюмінієві системи

Тераса - безсумнівно шикарне місце для відпочинку. Але якщо вона відкрита, тоді з часом виникає цілий ряд проблем: комахи, пил, бруд, довго висихає волога від дощу. Тому все частіше власники терас вдаються до скління цієї зони.

Варіанти скління, які ми пропонуємо

Залежно від потреб це можуть бути:

  • «Холодні» системи з алюмінієвого профілю. Їх теплоізоляційні характеристики невисокі, тому підходять такі конструкції для терас, що не опалюються.
  • «Теплі» алюмінієві системи. Завдяки їм можна створити атмосферу як вдома. Високі показники тепло- і шумоізоляції зроблять відпочинок на терасі максимально комфортним.
  • Безрамне «холодне» скління. Підходить для окремо розташованих терас без опалення. А конструкції без видимих ​​рам не заважають милуватися навколишніми пейзажами.

Варіанти відкривання алюмінієвих систем для терас

Зручність і функціональність – важливі характеристики, на які слід звернути увагу. Тому механізм відкривання так само важливий, як і вибір профілю. Вибирати можна з наступних варіантів:

  • Орні конструкції. Традиційний варіант з оптимальним співвідношенням ціна-якість.
  • Зсувні системи. Вони працюють за принципом відомого всім шафи-купе. Легко і зручно.
Читати далі

Дізнатися більше про алюмінієві системи, та дізнатися їх вартість для вашого будинку або офісу ви завжди можете в телефонному або он-лайн режимі, зателефонувавши або написавши нам на електронну пошту.