Алюмінієві системи

Якщо ви вирішили залишити терасу відкритою, і хочете поділити її на функціональні зони, або зробити це після скління, тоді на допомогу прийдуть алюмінієві перегородки для тераси.

Якими можуть бути перегородки?

Залежно від способу монтажу, вони діляться на:

  1. Стаціонарні. Такі конструкції нерухомі, і фіксуються в двох місцях на стелі та підлозі. При необхідності в перегородці можна зробити дверний отвір.
  2. Розсувні алюмінієві перегородки для тераси зручні для невеликих приміщень, що вимагають компактного розташування конструкцій.
  3. Пересувні. Складаються з окремих частин, іноді можуть комплектуватися коліщатками. Установка алюмінієвих перегородок на терасі такого типу дає можливість вільно змінювати внутрішній простір в будь-який час і без сторонньої допомоги.

Які ж переваги?

Читати далі

 Монтаж без пилу і бруду

Монтаж алюмінієвих перегородок на терасі вимагає набагато менше часу, ніж зведення цегляних або дерев’яних простінків. І, що важливо, в процесі немає ніяких «мокрих» робіт, значить, вам не доведеться довго прибирати. Мінімум сміття і ваших зусиль по наведенню чистоти.

При необхідності перегородки з алюмінію для тераси можна легко демонтувати, якщо ви вирішили знову змінити інтер’єр. При цьому, усі внутрішні конструкції залишаться в цілісними. Вам потрібно лише приховати сліди кріплень.

Ми пропонуємо виготовлення алюмінієвих перегородок для тераси в короткі терміни, щоб ви могли якомога швидше насолоджуватися оновленої зоною відпочинку.

Як замовити алюмінієві перегородки для тераси? Дуже просто. Зателефонуйте нам, і ми розповімо більше про конструкції і зробимо прорахунок. 

Дізнатися більше про алюмінієві системи, та дізнатися їх вартість для вашого будинку або офісу ви завжди можете в телефонному або он-лайн режимі, зателефонувавши або написавши нам на електронну пошту.