Алюмінієві двері

        

 

Алюміній не тільки дуже міцний, але ще і екологічний матеріал, саме тому двері з алюмінію так популярні на сьогоднішній момент. Наша компанія пропонує вам різні види дверних конструкцій з цього металу: зовнішні і внутрішні.

Види алюмінієвих дверей

Вхідні алюмінієві двері

Двері з алюмінієвого профілю прийнято розділяти на кілька видів за типами конструкції. Найпоширеніший варіант розпашні. Вони підвішуються на петлях, а відкриття або закриття відбувається, якщо їх потягнути на себе або штовхнути. Ще один з популярних видів алюмінієвих дверей розсувний. Стулки відкочуються в різні боки або ж заходять одна на одну. Також до вашої уваги можуть бути представлені дверігармошка. Не менш поширений і маятниковий варіант стулки таких дверей можуть відкриватися в будь-яку сторону. Варто зазначити, що алюмінієві двері, ціна на які є, мабуть, найбільш демократичною, набагато легше, ніж конструкції, виконані з інших матеріалів, наприклад дерева або металопластику. Поверхні алюмінієвих виробів можна додати будь-який колір і фактуру, дуже популярна імітація структури дерева. Двері з алюмінію, купити які ви можете в нашій компанії, виготовляються з двох різних видів профілів – теплого і холодного. Перший отримав свою назву через те, що доповнений полімерної вставкою (так званим термомостом) і не промерзає при низьких температурах. Вироби з холодного профілю не мають такого термомоста, тому треба враховувати, що температура таких дверей буде ідентичною як зовні приміщення, так і з його внутрішньої сторони.види алюмінієвих дверей

Вибираємо двері з алюмінієвого профілю

Якщо ви вирішили встановлювати алюмінієві вхідні двері, то фахівці нашої компанії порекомендують вам вибрати «теплий» варіант конструкції. Це допоможе не тільки захистити приміщення від проникнення холоду, але і значно знизити втрати тепла і, відповідно, витрати на опалення. «Холодні» ж двері відмінно підійдуть для підсобних і складських приміщень, що не опалюються. Також їх можна встановлювати всередині опалювальних приміщень – в цьому випадку температура з обох сторін не буде мати значення. Крім того, «холодні» двері з алюмінію, купити які ви можете прямо на нашому сайті, можна комбінувати з утепленими, якщо приміщення має тамбур. В цьому випадку ви можете таким чином знизити витрати на установку всієї конструкції.

холодні двері з алюмінію       холодні алюмінієві двері        вхідні алюмінієві двері        холодні алюмінієві двері

Для того, щоб купити вікна або двері з алюмінію, дізнатися докладну інформацію про склінні балконів або терас, будь ласка, зв’яжіться з нами за телефоном (044) 237-75-78 або (066) 189-19-39.

Залишити заявку


Заказать звонок

© 2012 - 2021 ООО Юкрейн Си Групп