Алюмінієві вікна

ETEM в Украине Alutech W72 

Теплі алюмінієві вікна

Reynaers Masterline 10 (Бельгія)

Вікна Reynaers Masterline 10 HiВіконні системи серії Masterline 10 провідного світового виробника Reynaers, спеціально створені для енергозберігаючих – пасивних будинків зі зниженим енергоспоживанням, які є справжнім трендом в сучасному будівництві. Вони забезпечують безперешкодний доступ денного світла по максимуму при найвищих ступенях безпеки, які можуть доходити до третього класу противовзломности.

За широтою використання можливості вікон MasterLine 10 практично безмежні. Вони випускаються в трьох варіантах теплопровідності і містять максимальний спектр рам, імпостов, інших комплектуючих, комбінуючи які, можна створювати різні варіанти панорамного скління, розсувні системи, чудові вітражі. А фірмові форматні склопакети і широкий набір профілів Renaissance – Re і Deco – De дозволяють реалізовувати найцікавіші дизайнерські проекти.

У лінії MasterLine 10 використовуються багато елементів від серії MasterLine 8, такі як кутові з’єднувачі, що ущільнюють компоненти, полупроф, що забезпечує уніфікацію і високі експлуатаційні характеристики вікон. Все це дозволяє вирішувати найрізноманітніші завдання, як в житлових, так і в громадських будівлях.


Reynaers Masterline 8 (Бельгія)

Вікна Reynaers Masterline 8 HiІнноваційні вікна MasterLine 8 провідного світового виробника Reynaers, що поєднують різноманіття конструктивних виконань, може стати відмінним варіантом для підтримки сучасних тенденцій в архітектурі, які передбачають забезпечення максимуму денного світла при найвищих ступенях ізоляції.

Система MasterLine 8 є кращою в своєму класі за такими параметрами як шумоізоляція, повітро-і водонепроникність. За рівнем теплоізоляції вона випускається в трьох варіантах. Перша різновид призначена для приміщень з високим ступенем теплоізоляції, друга – з низьким енергоспоживанням і третя – взагалі для енергопасивних споруд. Все це досягається за рахунок застосування новітніх матеріалів і конструкцій профілів, що перетворюють «холодний» алюміній в «теплі» вікна.

Концепція MasterLine 8 надає можливість комбінації різних типів відкриття, варіантів дизайну і ізоляції, що забезпечує максимум універсальності застосування вікон, дозволяючи дизайнерам і архітекторам втілювати в життя цікаві проекти. А мінімалістичний дизайн самої лінії MasterLine 8 здатний підтримати будь-який архітектурний стиль і створити основу для реалізації будь-яких індивідуальних проектів.


Schüco AWS 90.SI+ (Німеччина)

Вікна Schüco AWS 90.SI+Вікна німецького виробника Schuco AWS 90.SI + монтажною глибиною 90 мм є найбільш популярними в цій інноваційної лінійці. Вони поєднують в собі всі переваги сучасних алюмінієвих конструкцій з максимальним ступенем теплоізоляції, що дозволяє створювати стильні і довговічні віконні групи.

Високий рівень теплоізоляції вікон AWS 90.SI +, що відповідає стандарту «Пасивний будинок», досягається за рахунок особливої ​​конструкції алюмінієвого профілю і застосування інноваційних спінених вставок збільшеного об’єму, що забезпечують оптимальне термічне розділення. А двокамерні склопакети цих вікон забезпечують хорошу шумоізоляцію, ударостійкість і сонцезахист.

Ще одним безперечним перевагою цих вікон є широкі можливості «конструктора» AWS, що дозволяє задовольняти найскладніші архітектурні та дизайнерські запити. Ще більше можливостей для дизайну створює сумісність з прихованою фурнітурою AvanTec, що створює можливості для скління великих форматів. А застосування фурнітури TipTronic розкриває додатковий енергетичний потенціал будівель. Завдяки всім цим здібностям вікна AWS 90.SI + можна з упевненістю назвати технологіями майбутнього.


Schüco AWS 75.SI (Німеччина)

Вікна Schuco AWS 75.SIАлюмінієві вікна Schuco AWS 75.SI – це органічне об’єднання чудових експлуатаційних характеристик, довговічності алюмінію і високих теплоізоляційних властивостей. Ця віконна серія з монтажною глибиною всього 75 мм стала стандартом для енергозберігаючих світлопрозорих конструкцій в Європі. Так чому ж вона хороша? Максимальні енергозберігаючі властивості Виробникові вдалося домогтися низького показника теплопередачі, Uf всього від 0,92 Вт / (м ² K). Низькі втрати тепла забезпечив багатокамерний термоміст, заповнений спіненим полімером. Також ізолюються з’єднання скла в склопакетах. В системі Schuco AWS 75.SI відсутні навіть найменші містки тепла.

Насолоджуйтесь комфортною обстановкою в будинку, офісі, і не важливо, за вікном ураганний вітер, мороз або тропічна спека. Чудові дизайнерські й архітектурні можливості Блокові теплі алюмінієві вікна Schuco AWS 75.SI дозволяють втілити будь-яку задумку. Стрічкові алюмінієві вікна від підлоги для стелі, панорамні вікна для тераси, варіант з прихованими стулками візуально імітує стійко-ригельні фасади. Також випускається модифікація, що імітує старовинний перепліт RL. Профіль можна покрити порошковою фарбою будь-якого кольору. Функціональність Виробник передбачив всі можливі побажання. Відкриття стулки всередину або назовні, ручне або автоматичне відкривання (фурнітура Schüco TipTronic), сумісність з іншими профільними системами бренду. Schuco AWS 75.SI дозволить втілити в реальність будь-яку вашу задумку. Багатотоечна система замикання забезпечила високу стійкість до злому. Купити алюмінієві вікна в Києві можна у офіційного представника – компанії «Юкрейн Сі Груп».


Etem- E75 (Греція)

вікна Etem  E75

Etem- E75 – тепла універсальна система для виготовлення алюмінієвих вікон і дверей, вирішуюча широкий спектр завдань. Поворотні або поворотно-відкидні алюмінієві вікна, розсувні або маятникові двері, вхідні групи з високою інтенсивністю використання – для профілів Etem- E75 немає нічого неможливого. Збільшений термоміст шириною 39 мм із заповненням спіненим полімером забезпечив високі енергозберігаючі властивості. Uf = 1,3 Вт / м2. Можуть комплектуватися склопакетами товщиною до 41 мм, пакетами з полікарбонату, панелями сендвіч. Це ідеальний варіант для тих, хто хоче мінімізувати витрати на опалення і кондиціонування. Багатоточкова система замикання забезпечує високу щільність і стійкість до злому. Виробник алюмінієвих вікон в Києві передбачив кілька стильових рішень, можливо замовити фарбування профілю порошковою фарбою в будь-який колір.

 

 


Alutech–W 72 (Білорусь)

вікна Alutech W72

Підбираєте теплі алюмінієві вікна і двері з чудовими тепло-і звукоізоляційні характеристики? При цьому не хочеться переплачувати за розрекламований бренд? Тоді варто купити алюмінієві вікна Alutech-W 72. Білоруський виробник пропрацював в своїх профілях найдрібніші деталі і створив ідеальні вікна з алюмінію для установки в «енергоефективних» і «пасивних» будинках. Багатокамерний полімерний термоміст із заповненням спіненим матеріалом товщиною 34 мм забезпечить опір теплопередачі на рівні 0,62 м2 ° C / Вт. Для виготовлення самих профілів використаний запатентований сплав AlMg0,7Si 6060 володіє рядом переваг: підвищена жорсткість і несуча здатність, висока точність виготовлення, стійкість до корозії. Ущільнювачі з синтетичного каучуку зберігають еластичність в широкому діапазоні температур і забезпечувати вітро, вологостійкість (Клас А та Клас А0 відповідно). Звукоізоляція до 43 дБ. Алюмінієві вікна Alutech-W 72 можуть комплектуватися енергозберігаючими одно і двокамерними склопакетами товщиною до 34 мм. Можливе виготовлення одно і двостулкових поворотних і поворотно-відкидних алюмінієвих вікон в Києві з відкриванням назовні або всередину.


Alumil–M11500 (Греція)

вікна Alumil M11500

Alumil-M11500 – найсучасніша і тепла система в лінійці грецького бренду, яку можна купити у нас в Києві. Ширина трикамерної полімерної (поліамід) вставки досягає 3,8 см в рамі і 3,6 см в стулці. Опір теплопередачі 0,61 м2С / Вт. Підходить для створення алюмінієвих вікон, вхідних дверей, панорамних вітражів в зоні з різкими температурними перепадами. Алюмінієві вікна Alumil-M11500 захистять вас і від виснажливої спеки, і від пронизливого вітру, тропічної зливи і північних морозів. Системне рішення протестовано інститутом IFT Rosenheim, відповідає стандарту Group 1.0. і Group C по теплоізоляції, повітро, вологонепроникності. Звукоізоляція до 52 дБ. Особливості: – багатокамерні ущільнювачі ALUSEAL з гуми EPDM; – можливі варіанти з низьким, середнім або високим порогом; – кілька варіантів стильових рішень: Flat, Round, Classic, PVC-look; – термоміст армований скловолокном для підвищення жорсткості всієї конструкції; – глибина рами: 76,5 см; – може комплектуватися теплими склопакетами товщиною до 71,5 см і масою до 130 кг; Компанія «Юкрейн Сі Груп» пропонує Вам купити алюмінієві вікна в Києві в двох варіантах віконних систем: «холодна профільна система» і «тепла профільна система». Якщо перша система призначена в основному для не опалювальних приміщень, то друга цілком підійде для всіх опалювальних приміщень завдяки теплоізолюючих вставці, розташованої між зовнішньою і внутрішньою частиною алюмінієвого профілю. Ми зможемо допомогти Вам вибрати алюмінієві вікна (Київ), оптимально задовольняють саме ваші потреби.


Холодні алюмінієві вікна

Profilco PR -52 (Греція)

Вікна Profilco PR -52Холодні алюмінієві вікна Profilco PR -52 – елегантне рішення для створення поворотних, поворотно-відкидних алюмінієвих вікон, дверей, перегородок усередині приміщення. Система повністю укомплектована, є відкривання як всередину, так і назовні. Володіє чудовими експлуатаційними властивостями, в тому числі високою герметичністю, звукоізоляцією, відрізняється спрощеним виробництвом віконних конструкцій. У Profilco PR -52 ущільнювачі з EPDM-гуми укладені в три контури, вулканізоване з’єднання в кутах – все це забезпечило високу герметичність, стійкість до вітрових навантажень. Додатково передбачені стічні канали для швидкого відведення вологи. Холодні вікна з алюмінієвого профілю Profilco PR -52 можуть комплектуватися загартованим склом або склопакетом товщиною до 32 мм. Щоб спростити процес нарізки і підвищити несучі здібності, верхня частина посилена на 15% в порівнянні зі стандартними рішеннями, з легкістю витримує вагу дорослої людини. Видима ширина – 5,2 см. Область застосування Зверніть увагу! Profilco PR -52 – це неізольовані холодні віконні системи з алюмінію. Купити алюмінієві вікна в Києві можна для: – скління не опалювальних балконів, лоджій; – установки холодних алюмінієвих вікон і дверей в неопалюваних приміщеннях; – виготовлення кутових конструкцій, в тому числі офісних перегородок усередині будівель.

Залишити заявку


Заказать звонок

© 2012 - 2021 ООО Юкрейн Си Групп