Алюмінієві вікна

ETEM в Украине

Алюмінієві вікна від Юкрейн Сі Груп

ТОВ «Юкрейн Сі Груп», ми пропонуємо Вам купити алюмінієві вікна з самиx популярних алюмінієвих профільних систем від таких виробників як Reynaers (Рейнарс), ALUMIL (Алюміл), Schuco (Шуко), Alutech (Алютех), Profilco (Профілко). Маючи власну виробничу базу в Києві, досвідчених інженерів і кваліфікованих робітників, ми виконуємо складні і нестандартні задачі по склінню приватних будинків і котеджів, а також виробничих і логістичних баз, громадських будівель і споруд. Алюмінієві конструкції це великий спектр виробів такі як: алюмінієві внутрішні і офісні перегородки, двері, алюмінієві вікна, вітражне скло, фасадне скління з профілем з алюмінію, скляні та алюмінієві фасади. Матеріал алюміній володіє відмінними характеристиками, які дозволяють йому стати прекрасною сировиною для виготовлення віконних конструкцій.

Переваги конструкцій з алюмінієвих профільних систем

• надійність і довговічність: термін служби більше 100 років;
• стійкість до атмосферних опадів і погодних факторів: конструкції вільно витримують від -80 ° C до + 135 ° C;
• стійкість до навколишнього середовища: корозії, кислот, масел, газів, ультрафіолетового випромінювання;
• висока міцність при низькій питомій вазі;
• дизайн: при необхідності можливо виконати конструкції нестандартних розмірів і форм;
• натуральність / екологічність матеріал в своєму складі не містить алергенних речовин, не виділяє шкідливих і небезпечних випарів.

Теплі алюмінієві вікна

Reynaers CS 86- HI (Бельгія)

Вікна Reynaers CS 86- HI

Вікна Reynaers CS 86- HI

Сучасний ринок пропонує величезний вибір профільних систем для виготовлення енергозберігаючих вікон та дверей з алюмінію. Але є бренд, що пропонує інноваційні рішення, об’єднуючи чудові енергозберігаючі характеристики і елегантний вигляд. Reynaers CS 86- HI отримав багатокамерний полімерний термоміст, що мінімізує передачу тепла всередині алюмінієвого профілю. Коефіцієнт Uf становить всього 1,2 Вт / м ² K. Енергозберігаючі властивості підтверджені сертифікатом Minergie® і Minergie-P®.В швейцарської лабораторії довели, що замовляючи теплі алюмінієві вікна Рейнарс, ви відчуєте себе як за кам’яною стіною. Одночасно зможете насолоджуватися чудовими пейзажами за вікном – спеціальний запатентований сплав і складна конфігурація системи забезпечили високу жорсткість, несучу здатність. Можлива установка склопакетом розміром до 2,4 х 1,7 м. Reynaers CS 86- HI можуть комплектуватися склопакетами товщиною до 7,2 см з можливістю установки всередині жалюзі. Для підвищення енергозберігаючих властивостей камери заповнюються аргоном. Купивши теплі алюмінієві вікна і двері, ви отримуєте багатоконтурну систему ущільнювачів, що забезпечують повітронепроникність класу 4 (600 Па) і водонепроникність класу 9А (600 Па). Звукоізоляція до 44 дБ. Системи Reynaers CS 86- HI сумісні з розсувними і конструкціями типу «гармошка».

Reynaers–CS 77 (Бельгія)

 Вікна Reynaers-CS 77

Вікна Reynaers-CS 77

Хочете захистити свій будинок або офіс від будь-яких негараздів і відчувати себе у максимальній безпеці? Ідеальним вибором стануть теплі алюмінієві вікна і двері Reynaers-CS 77. Замовити алюмінієві вікна в Києві можна у офіційного представника, компанії «Юкрейн Сі Груп». Reynaers-CS 77 – теплоізольована система для виготовлення алюмінієвих вікон з монтажною глибиною 76 мм. Трикамерний термомісток забезпечив теплоізоляцію на рівні 1,6 Вт / м²К. Комплектується теплими одно і двокамерними склопакетами товщиною до 51 мм. Це ідеальний варіант для установки в сучасних будівлях, зведених з використанням енергозберігаючих технологій. Але алюмінієві вікна від бельгійського бренду захищають не тільки від поганої погоди, але і від зловмисників. Система замикання, посилена фурнітура забезпечили стійкість до злому стандарту WK3. Також бельгійський виробник випускає куленепробивну модифікацію системи – CS 77-BP. Передбачено три варіанти стильових рішень: ренесанс, прихована стулка, функціональний. Профілі можна перефарбувати в будь-який колір. Порошкова фарба не вигорає, стійка до ударів. Профілі сумісні з розсувними системами Рейнарс, можуть використовуватися для виготовлення дверей.

Schuco AWS 75.SI (Німеччина)

Вікна Schuco AWS 75.SI

Вікна Schuco AWS 75.SI

Алюмінієві вікна Schuco AWS 75.SI – це органічне об’єднання чудових експлуатаційних характеристик, довговічності алюмінію і високих теплоізоляційних властивостей. Ця віконна серія з монтажною глибиною всього 75 мм стала стандартом для енергозберігаючих світлопрозорих конструкцій в Європі. Так чому ж вона хороша? Максимальні енергозберігаючі властивості Виробникові вдалося домогтися низького показника теплопередачі, Uf всього від 0,92 Вт / (м ² K). Низькі втрати тепла забезпечив багатокамерний термоміст, заповнений спіненим полімером. Також ізолюються з’єднання скла в склопакетах. В системі Schuco AWS 75.SI відсутні навіть найменші містки тепла. Насолоджуйтесь комфортною обстановкою в будинку, офісі, і не важливо, за вікном ураганний вітер, мороз або тропічна спека. Чудові дизайнерські й архітектурні можливості Блокові теплі алюмінієві вікна Schuco AWS 75.SI дозволяють втілити будь-яку задумку. Стрічкові алюмінієві вікна від підлоги для стелі, панорамні вікна для тераси, варіант з прихованими стулками візуально імітує стійко-ригельні фасади. Також випускається модифікація, що імітує старовинний перепліт RL. Профіль можна покрити порошковою фарбою будь-якого кольору. Функціональність Виробник передбачив всі можливі побажання. Відкриття стулки всередину або назовні, ручне або автоматичне відкривання (фурнітура Schüco TipTronic), сумісність з іншими профільними системами бренду. Schuco AWS 75.SI дозволить втілити в реальність будь-яку вашу задумку. Багатотоечна система замикання забезпечила високу стійкість до злому. Купити алюмінієві вікна в Києві можна у офіційного представника – компанії «Юкрейн Сі Груп».

Etem- E75 (Греція)

Etem- E75

Etem- E75

Etem- E75 – тепла універсальна система для виготовлення алюмінієвих вікон і дверей, вирішуюча широкий спектр завдань. Поворотні або поворотно-відкидні алюмінієві вікна, розсувні або маятникові двері, вхідні групи з високою інтенсивністю використання – для профілів Etem- E75 немає нічого неможливого. Збільшений термоміст шириною 39 мм із заповненням спіненим полімером забезпечив високі енергозберігаючі властивості. Uf = 1,3 Вт / м2. Можуть комплектуватися склопакетами товщиною до 41 мм, пакетами з полікарбонату, панелями сендвіч. Це ідеальний варіант для тих, хто хоче мінімізувати витрати на опалення і кондиціонування. Багатоточкова система замикання забезпечує високу щільність і стійкість до злому. Виробник алюмінієвих вікон в Києві передбачив кілька стильових рішень, можливо замовити фарбування профілю порошковою фарбою в будь-який колір.

 

 

Alutech–W 72 (Білорусь)

Alutech–W 72

Alutech–W 72

Підбираєте теплі алюмінієві вікна і двері з чудовими тепло-і звукоізоляційні характеристики? При цьому не хочеться переплачувати за розрекламований бренд? Тоді варто купити алюмінієві вікна Alutech-W 72. Білоруський виробник пропрацював в своїх профілях найдрібніші деталі і створив ідеальні вікна з алюмінію для установки в «енергоефективних» і «пасивних» будинках. Багатокамерний полімерний термоміст із заповненням спіненим матеріалом товщиною 34 мм забезпечить опір теплопередачі на рівні 0,62 м2 ° C / Вт. Для виготовлення самих профілів використаний запатентований сплав AlMg0,7Si 6060 володіє рядом переваг: підвищена жорсткість і несуча здатність, висока точність виготовлення, стійкість до корозії. Ущільнювачі з синтетичного каучуку зберігають еластичність в широкому діапазоні температур і забезпечувати вітро, вологостійкість (Клас А та Клас А0 відповідно). Звукоізоляція до 43 дБ. Алюмінієві вікна Alutech-W 72 можуть комплектуватися енергозберігаючими одно і двокамерними склопакетами товщиною до 34 мм. Можливе виготовлення одно і двостулкових поворотних і поворотно-відкидних алюмінієвих вікон в Києві з відкриванням назовні або всередину.

Alumil–M11500 (Греція)

Alumil–M11500

Alumil–M11500

Alumil-M11500 – найсучасніша і тепла система в лінійці грецького бренду, яку можна купити у нас в Києві. Ширина трикамерної полімерної (поліамід) вставки досягає 3,8 см в рамі і 3,6 см в стулці. Опір теплопередачі 0,61 м2С / Вт. Підходить для створення алюмінієвих вікон, вхідних дверей, панорамних вітражів в зоні з різкими температурними перепадами. Алюмінієві вікна Alumil-M11500 захистять вас і від виснажливої спеки, і від пронизливого вітру, тропічної зливи і північних морозів. Системне рішення протестовано інститутом IFT Rosenheim, відповідає стандарту Group 1.0. і Group C по теплоізоляції, повітро, вологонепроникності. Звукоізоляція до 52 дБ. Особливості: – багатокамерні ущільнювачі ALUSEAL з гуми EPDM; – можливі варіанти з низьким, середнім або високим порогом; – кілька варіантів стильових рішень: Flat, Round, Classic, PVC-look; – термоміст армований скловолокном для підвищення жорсткості всієї конструкції; – глибина рами: 76,5 см; – може комплектуватися теплими склопакетами товщиною до 71,5 см і масою до 130 кг; Компанія «Юкрейн Сі Груп» пропонує Вам купити алюмінієві вікна в Києві в двох варіантах віконних систем: «холодна профільна система» і «тепла профільна система». Якщо перша система призначена в основному для не опалювальних приміщень, то друга цілком підійде для всіх опалювальних приміщень завдяки теплоізолюючих вставці, розташованої між зовнішньою і внутрішньою частиною алюмінієвого профілю. Ми зможемо допомогти Вам вибрати алюмінієві вікна (Київ), оптимально задовольняють саме ваші потреби.

Холодні алюмінієві вікна

Profilco PR -52 (Греція)

Вікна Profilco PR -52

Вікна Profilco PR -52

Холодні алюмінієві вікна Profilco PR -52 – елегантне рішення для створення поворотних, поворотно-відкидних алюмінієвих вікон, дверей, перегородок усередині приміщення. Система повністю укомплектована, є відкривання як всередину, так і назовні. Володіє чудовими експлуатаційними властивостями, в тому числі високою герметичністю, звукоізоляцією, відрізняється спрощеним виробництвом віконних конструкцій. У Profilco PR -52 ущільнювачі з EPDM-гуми укладені в три контури, вулканізоване з’єднання в кутах – все це забезпечило високу герметичність, стійкість до вітрових навантажень. Додатково передбачені стічні канали для швидкого відведення вологи. Холодні вікна з алюмінієвого профілю Profilco PR -52 можуть комплектуватися загартованим склом або склопакетом товщиною до 32 мм. Щоб спростити процес нарізки і підвищити несучі здібності, верхня частина посилена на 15% в порівнянні зі стандартними рішеннями, з легкістю витримує вагу дорослої людини. Видима ширина – 5,2 см. Область застосування Зверніть увагу! Profilco PR -52 – це неізольовані холодні віконні системи з алюмінію. Купити алюмінієві вікна в Києві можна для: – скління не опалювальних балконів, лоджій; – установки холодних алюмінієвих вікон і дверей в неопалюваних приміщеннях; – виготовлення кутових конструкцій, в тому числі офісних перегородок усередині будівель.

Залишити заявку


Заказать звонок

© 2012 - 2019 ООО Юкрейн Си Групп