Офісні перегородки

 

Стаціонарні офісні перегородки

офисные перегородки в Киеве

Офіс – набагато більше, ніж обличчя компанії. Це і її серце, і розум. Сучасні офісні приміщення повинні бути модними, стильними і водночас зручними, комфортними як для працівників, так і для клієнтів. Якщо стоїть завдання організації простору за форматом open space, оптимальний варіант – алюмінієві перегородки які вже давно замінюють капітальні стіни. Офісні алюмінієві перегородки дозволяють ефективно організувати простір навіть тісного приміщення і при цьому забезпечити кожному працівнику окремий кабінет. Наявність робочого місця, захищеного від шуму, метушні і настирливих колег – це можливість краще сконцентруватися над роботою, зробити її якісніше, підвищити продуктивність до 30-50%. При цьому приміщення залишається світлим, якщо використовувати заповнення з прозорого або напівпрозорого скла. На відміну від традиційних гіпсокартонних або цегляних міжкімнатних перегородок, зберігається візуальна легкість, відчуття свободи. Залежно від побажання замовника можливі різні варіанти виконання:

 • глухі із заповненням з МДФ або ДСП;

 • одинарне колінне або тришарове скло;

 • два скла (всередині склопакета можлива установка жалюзі).

Основа високоміцна алюмінієва рама. Спеціальна конфігурація профілю дозволила добитися високої жорсткості, несучої здатності при відносно невеликій вазі. В залежності від побажань, можлива комбінація з декількох видів заповнення: скло + МДФ, скло + ДСП.

Переваги алюмінієвих перегородок, їх відмінності:

 • простий монтаж – конструкції виготовляються і комплектуються на заводі, збірка, установка в приміщенні площею 200-300 кв. м займе один-два робочих дня;
 • мобільність – при необхідності можна змінити площу, розташування, планування кабінетів, перегородки
 • можна забрати на нове місце при переїзді;
 • висока міцність – каркас витримує саму конструкцію і навісні полиці, шафки, а також падіння людини;
 • відмінна шумоізоляція – добре захищають від шуму і суєти, забезпечуючи комфортне середовище для роботи;
 • скляні перегородки пропускають природне світло, роблять приміщення візуально легким, просторим;
 • прихована проводка комунікацій – кабелю непомітно укладаються всередині перегородок.

Замовити виготовлення, монтаж алюмінієвих перегородок можна в компанії “Юкрейн Сі Груп”. У нас, як у офіційного представника виробників профільних систем вигідні ціни, оригінальні німецькі профілі. Ми маємо в своєму розпорядженні власний виробничий комплекс, строго дотримуємося технології збирання, монтажу. Підтвердження бездоганної якості – гарантія 10 років.

Розсувні алюмінієві перегородки

Зсувні, трансформовані … розсувні офісні перегородки називають по різному. Незалежно від назви вони залишаються ідеальним вибором для побудови функціонального офісного простору як у великих офісних центрах, так і невеликих приміщеннях. Розсувні перегородки кардинально змінили вигляд сучасних офісів .. Навіть на скромній площі можна з легкістю розмістити конференц-зал, демонстраційний зал, кімнату для переговорів, робочі кабінети, приймальні для клієнтів. Змінити функціональність приміщення, розширити простір можна за кілька хвилин, просто прибравши кілька зайвих стін. Розсувні алюмінієві перегородки – ідеальне рішення для:

 • організації простору за принципом open space;
 • облаштування окремих робочих кабінетів в невеликих офісних приміщеннях, де немає можливості додатково містити зал для проведення тренінгів, демонстрації проектів, переговорів;
 • облаштування літніх веранд в кафе і ресторанах – перегородки дозволяють в лічені хвилини захистити напіввідкрите приміщення від вітру, дощу, холодів.

На відміну від стаціонарних міжкімнатних перегородок з цегли або гіпсокартону, розсувні системи мають невелику вагу. Що важливіше, вони дозволяють органічно розподілити простір навіть невеликих офісних приміщень, зберігши візуальну легкість і простір.

 

Переваги розсувних офісних перегородок:

 • економлять місце, дозволяють максимально ефективно організувати простір;
 • простий і швидкий монтаж – конструкція виготовляється в заводських умовах, на місці виконується тільки збірка, яка займає від кількох годин до одного робочого дня;
 • відмінна звуко та теплоізоляція – захищають від шуму, не випустять ваші таємниці за межі кабінету;
 • доступна вартість, нижче ціни установки стаціонарних перегородок;
 • широкі можливості дизайну – ви можете вибирати колір, матеріал заповнення (гартоване або сендвіч-скло, МДФ)

Монтаж розсувних перегородок не вимагає складного спецобладнання і у кваліфікованої бригади. Оскільки всі комплектуючі виготовлені і підігнані в заводських умовах, гарантована висока надійність, легкість переміщення, довговічність. Вигідно замовити розсувні перегородки за ціною від виробника можна в нашій компанії. У нас власний виробничий комплекс. Ми контролюємо якість, дотримуємося стандартів EN DIN, ISO, ДСТУ. Ми впевнені в своїй роботі, тому підтверджуємо її гарантією 10 років. Щоб оформити замовлення, запросити консультанта – зателефонуйте або відвідайте наш офіс.

Залишити заявку


Заказать звонок

© 2012 - 2021 ООО Юкрейн Си Групп