Скління фасадів

ETEM в Украине

Послуги зі скління фасадів будівель від «Юкрейн Сі Груп»

скління фасадаСкління фасадів будівель в Києві досі перебуває на піку популярності. Стандартні і складні форми, презентабельний вигляд і легкий догляд роблять світлопрозорі конструкції все більш затребуваними. Виглядають вони дуже стильно, не шкодять будівлі і прикрашають собою вулиці міста.

Алюмінієві фасади можуть повністю або частково замінити зовнішні стіни, створивши повноцінну тепло- і звукоізоляцію. Компанія «Юкрейн Сі Груп» надає повний спектр послуг з фасадного скління будівель різного призначення: торгових комплексів, банків, адміністративних і офісних приміщень. Ми виконуємо проектні роботи, виготовлення алюмінієвих конструкцій та їх монтаж. Оперативність і якість – наші переваги.

Попит на скління фасадів з алюмінію обумовлений цілим спектром переваг, серед яких є і можливість створення вентильованої конструкції. Це дозволяє реалізовувати найсміливіші проекти. Зовні будівля з таким фасадом виглядає дорого і естетично, а всередині завжди багато світла.

Види фасадного скління будівель

Алюмінієві фасадні системи за способом кріплення склопакетів і виду зовнішнього оформлення діляться на кілька типів:

  • структурні;               
  • напівструктурні;
  • стійко-ригельні.

Конструкції використовуються для виготовлення скляних фасадів, зимових садів, похилих дахів, світлопрозорих вітражів і багато іншого. Фахівці компанії «Юкрейн Сі Груп» підберуть необхідний вид фасаду: теплий або холодний, зі звичайними, броньованими або енергозберігаючим склом.

Переваги алюмінієвих фасадних систем

Алюмінієві фасади мають масу переваг:

  • тривалий термін експлуатації;
  • стійкість до атмосферних і температурних впливів;
  • швидкий і простий монтаж;
  • можливість використання різних комбінацій фасаду;
  • стійкість до різних ушкоджень;
  • широкий вибір кольорів і відтінків.

скління фасадів будівель        фасадне скління       фасадне скління

Досвідчені фахівці «Юкрейн Сі Груп» здійснюють фасадне скління будівель оперативно і якісно. Ми гарантуємо вам комфорт і естетичну насолоду результатом нашої роботи. Алюмінієві фасадні системи забезпечать вам зниження витрат на освітлення, високий рівень тепло- і звукоізоляції, протипожежний захист. Після скління фасаду ваш будинок або офіс буде виглядати респектабельно і вигідно відрізнятися на тлі стандартних будинків.

Залишити заявку


Заказать звонок

© 2012 - 2021 ООО Юкрейн Си Групп