Скління террас

ETEM в Украине

Скління терас

Тераса – один з елементів житлового будинку, який виконує і практичну, і декоративну функцію. Компанія «Юкрейн Сі Груп» надає послуги з проектування, виготовлення та встановлення різних конструкцій для облаштування терас.

Послуги зі скління тераси, веранди, альтанки

Наші фахівці мають великий досвід по склінню терас в Києві, а також бань, альтанок, ресторанів та інших будівель.

скління тераси розсувними системамиМи можемо запропонувати кілька популярних видів: панорамне, безрамне (холодну) і тепле скління терас. Доступна також установка розсувних систем і алюмінієвих вікон.

Алюмінієве скління тераси розсувними конструкціями вважається найбільш ефективним, воно має ряд переваг:

 • відсутність стаціонарних рам;
 • економія корисної площі тераси;
 • елементи конструкції комфортно розсуваються і зсуваються.

Використання алюмінієвого профілю: переваги

Алюмінієве скління тераси може здійснюватися різними способами. Такий підхід має масу достоїнств. За допомогою профілю з алюмінію можна виконати тепле скління тераси використовуючи фасадну техніку, або холодне, тобто безрамне.

Останній спосіб вважається найпростішим з усіх існуючих, при цьому його називають елітним. Безрамне (холодну) скління тераси передбачає використання скла високої міцності.

Переваги:

 • в приміщення надходить велика кількість природного світла;
 • поліпшується мікроклімат;
 • знижується рівень вогкості;
 • є можливість виготовляти конструкції різних конфігурацій;
 • забезпечується панорамний ефект;
 • конструкція виглядає стильно і елегантно.
 • розсувне скління тераси дозволяє прибирати частину конструкції в гарну погоду.

Засклити терасу панорамним методом дасть можливість в повній мірі насолоджуватися навколишнім простором без всяких обмежень. У цьому випадку навіть стеля робиться прозорою. Тобто тераса виходить повністю скляною. Конструкції можуть бути будь-якої форми або розміру. Наші фахівці забезпечать надійну систему відкривання і експлуатації панорамного скління в Києві, області і Україні, а також його повну безпеку.

Скління веранди

розсувні вікна на терасуВеранда – прекрасне місце для відпочинку сім’єю, посиденьок з друзями. Її можна перетворити в ще одну кімнату, якщо правильно засклити. Алюмінієве скління веранди від компанії “Юкрейн Сі Груп” – це захист від негоди, неповторний вигляд будівлі, комфорт, простота експлуатації.

“Юкрейн Сі Груп” виконує панорамне, безрамне, розсувне скління веранди по Києву і всій Україні. Вікна можуть бути теплоізольовані, і “холодними” – захищають від вітру, шуму, пилу, вогкості, але не зберігають тепло. Використовуємо надійні профільні системи, даємо гарантію 10 років.

Алюмінієве скління веранди: переваги

Засклити веранду вікнами з алюмінію кращий спосіб розширити житловий простір. Насолоджуйтесь відпочинком на свіжому повітрі. У будь-який момент напіввідчинений майданчик перетворюється на неприступну кімнату просто закрийте панорамні вікна.

Алюмінієве розсувне скління веранди це:розсувне скління тераси

 • вікна на всю стіну всередині світло, як на вулиці;
 • в приміщенні завжди сухо і чисто;
 • можливість в будь-який момент забрати прозору стіну;
 • додаткова перешкода для проникнення в будинок холоду спеки.

Технології скління веранди від USG

“Тепле” скління веранди

Чи плануєте використовувати веранду як влітку, так і взимку? Вибираємо теплоізольовану систему. Поліамідний термоміст всередині профілю перешкоджає передачі тепла, перетворюючи алюміній в “теплий” матеріал.

Тепле скління веранди буває різних видів:

 • з поворотно-відкидними стулками – звичне управління, висока надійність, енергозбереження;
 • підйомно-розсувні системи – дозволяють одним помахом руки звільнити широкий вихід. У закритому положенні стулка щільно притискається до рами, забезпечуючи високу герметичність;
 • двері-гармошка – неприступна для негоди стіна з алюмінію і скла, яку можна прибрати за пару рухів і повністю звільнити прохід.

Комплектуємо двері взломозахисною фурнітурою, електроприводом з автоматикою, антивандальним склом. Встановлюємо енергозберігаючі склопакети, що відображають ІК і УФ-промені.

“Холодне” скління веранди

Для неопалюваних приміщень підходить холодне скління веранди. На вибір розсувні або підйомно-розсувні системи.

Ефектний спосіб засклити веранду в Києві – безрамна конструкція. Загартоване моностекло кріпиться до профілю тільки зверху і знизу, вертикальні рамки відсутні. Ледь помітна здалеку, система виглядає як цільноскляна стіна. Способи відкриття: розсувне, по типу жалюзі.

Незалежно від обраної технології, ми створимо комфортну атмосферу, допоможемо забути про вогкість, протяги.

скління терасиалюмінієве скління тераси

Майстри компанії «Юкрейн Сі Груп» оперативно і якісно виготовлять будь-яку конструкцію, доставлять по Києву і Україні і встановлять розсувні алюмінієві двері на веранду, склитимуть терасу будь-яким бажаним способом. Відмінна якість і надійність виробів, а також сервіс високого рівня обов’язкова умова співпраці з нами.

Залишити заявку


Заказать звонок

© 2012 - 2019 ООО Юкрейн Си Групп