Скління террас

ETEM в Украине   

Чим відрізняється веранда від тераси?

Скління террас розсувнимі системами Розсувні алюмінієві системи

Перш ніж говорити про комфорт зовнішніх будівель і склінні терас, слід внести трохи ясності в суть цих понять, адже від цього безпосередньо залежить ефект реалізованих ідей. Як не крути, але більшість клієнтів, що замовляють скління в компанії, де я працюю, часто плутають веранду з терасою. Отже:

 • Веранда. Найчастіше – це закрита неопалювана прибудова, що має 2-3 стіни. З огляду на те, що вона прилаштовується безпосередньо до будівлі, стінові конструкції можуть бути виконані з того ж матеріалу (камінь, блок, цегла). Однак нам усім, більш відома класична компоновка, яка використовується в сучасному будівництві – дерев’яна прибудова. Існує ще один, не менш популярний проект – вбудована веранда, інтегрована в загальний обсяг заміського будинку, при наявності річної мансарди.
 • Тераса. Фактично – це будь-яка горизонтальна площадка, піднесена над рівнем землі як мінімум на 15-20 см. Вона може відкритою, закритою, з огорожею або без нього. Покриття підлоги може мати будь-яке виконання – керамічна плитка, наливна підлога або дерев’яний настил. Будівлі типу тераси, найчастіше використовують в місцевості, де є мальовничий ландшафт, що дозволяє проводити час на свіжому повітрі з максимальним задоволенням. Найпростіший, але дуже яскравий приклад – окремо стоїть альтанка. Якщо змонтувати скління, її легко можна перетворити в літню вітальню для прийому гостей.

Як бачимо, відмінності є і вони досить істотні, тому важливо володіти цим мінімумом інформації.

Навіщо склити терасу?

Розсувні вікна на терасу

У практиці скління відкритих терас, я зіткнувся з таким цікавим фактом: спочатку, власники заміських будинків, котеджів або дач, хочуть бачити на своїй ділянці окрему криту споруду. Їх цілком влаштовують витрати і функціональність такого приміщення. Але, буквально в короткий період часу після закінчення будівництва, вони починають помічати недоліки: постійна наявність пилу, волога від дощу, літаючі комахи і замети взимку. Подібні фактори можуть не просто затьмарювати, а зводити нанівець всі переваги нової будівлі. Постійні прибирання і неможливість повноцінно відпочити, підштовхують господаря шукати вихід, в результаті чого він швидко приходить до висновку – необхідно склити терасу.

Установка вікон або розсувних алюмінієвих конструкцій, допоможе усунути будь-який дискомфорт: вітер ущух, комахи зникли, сформувався особливий мікроклімат. У такому просторі приємно зустрічати за чашкою чаю гостей або збиратися на вечерю всією сім’єю, адже замість звичних меблів, кімнату оточує мальовнича обстановка. Навіть пара живих дерев, проста клумба або красиво доглянутий квітник, можуть перетворити обстановку до невпізнання. При бажанні інтер’єр можна доповнити живим джерелом вогню – каміном або декоративною буржуйкою. Якщо ви творча особистість – споглядання грають язиків полум’я, стане для вас джерелом натхнення і одним з найбільш улюблених занять в взимку.

Висновок простий: відкрите приміщення мало комфортно, що доводить необхідність скління.

Які варіанти скління терас ми можемо запропонувати?

Кожен власник має власне бачення облаштування тераси або веранди. Щоб отримати кращий результат, він намагається підшукувати щось оригінальне і неповторне, чого немає в класичному сприйнятті інтер’єру. Однак мало просто вибрати варіант скління з якихось візуальним критеріями. Існує кілька різновидів алюмінієвого профілю, кожен з яких має певну функціональність, тому його корисні якості можуть сильно різнитися. Щоб алюмінієва конструкція принесла максимум користі і задоволення від її експлуатації, ми пропонуємо наступні варіанти скління:

 • Безрамні «холодні» конструкції – практичні системи, що використовуються при облаштуванні окремо розташованих неопалюваних терас. Якщо ви любите багато денного світла і сонячного тепла, конструкції без видимих ​​рам – саме такий варіант. Цікаво те, що дані системи можуть замінити собою всю стіну, але при цьому вони легко складаються в одну сторону, відкриваючи отвір бажаних розмірів.
 • «Холодні» системи з алюмінієвого профілю. Відмінне рішення для нежитлових приміщень – недорого і надійно! З цієї причини, дані конструкції часто використовують для скління окремо розташованих терас, в яких немає опалення. Дуже часто системи з даного профілю використовують при облаштуванні внутрішнього офісного простору.
 • «Теплі» системи з алюмінієвого профілю. Якщо вам хочеться отримати комфорт на терасі, який можна порівняти з домашнім затишком, необхідно підтримувати оптимальний температурний режим. Наша компанія виготовить енергозберігаючі віконні конструкції та двері, які можна використовувати в приміщеннях, що обігріваються.

Крім конструктивних відмінностей, важливо відзначити і те, що ми можемо реалізувати будь-яке побажання клієнта щодо конфігурації або типу відкривання алюмінієвої системи. Це дуже важливо, адже форма отвору найчастіше нестандартна.

У чому відмінність теплих і холодних вікон для терас?

Розсувні тераси«Холодні» вікна і двері гармонійно виглядають з будь-яким варіантом інтер’єру. Вони відмінно справляються з основним завданням: захищають веранду або терасу від дощу, вітру пилу і комах. Грунтуючись на власному досвіді, можу сміливо заявити: завдяки використанню герметичній фурнітури і силіконового ущільнювача, із зовнішнього боку в приміщення не проникає ні краплі вологи, а тим більше пилу. Ключова відмінність цього варіанту конструкцій – набагато менша вартість, в порівнянні з іншими системами. Вони оптимальні за поєднанням ціна – якість. З цієї причини, «холодні» вікна часто використовують при облаштуванні нежитлових приміщень або в якості роздільних перегородок у внутрішньому просторі (наприклад в офісах).

Якщо в приміщенні будуть встановлюватися прилади опалення, можна підібрати «теплий» алюмінієвий профіль в залежності від вимог замовника до збереження тепла в приміщенні. Щоб забезпечити максимальну ступінь теплоізоляції тераси або веранди, передбачається кілька варіантів профільних систем, що відрізняються між собою товщиною термомоста. Тут все просто: чим більше термоміст, тим менше теплопередача між вулицею і внутрішнім простором. Енергоефективність такого варіанту скління настільки висока, що навіть при наявності одного-двох обігрівачів, на терасі можна створити цілком комфортні умови навіть в зимовий період. Звичайно, вартість вікон і дверей з подібного профілю трохи вище «холодних» конструкцій, але їх окупність очевидна.

Які є варіанти відкривання алюмінієвих систем для тераси?

Крім конструктивних відмінностей, є ще одна дуже істотна деталь – всі вікна і двері, виготовлені з алюмінієвого профілю, можуть різнитися між собою за типом відкривання. Існують наступні варіанти:

 • Орні вікна і двері. Як то кажуть – «класика жанру», говорить сама за себе: найпростіше виконання, мінімум надмірностей в фурнітурі і цілком розумна ціна. Замовляючи вікна або двері для тераси орного типу, важливо пам’ятати про стороні відкривання (вправо / вліво), щоб не допустити обмежень під час експлуатації.
 • Зсувні системи. У цих моделях використаний найпростіший, але при цьому дуже ефективний спосіб – відкривання вікон або дверей за принципом шафа-купе. Ви просто повертаєте ручку і зрушуєте конструкцію в сторону на тому ж рівні. Застосовуються як для «холодного», так і для «теплого» профілю.
 • Підйомно-розсувні. Такі конструкції при відкриванні трохи піднімають з посадкового місця, а потім плавно зсуваються в бік. Це більш герметичний тип розсувних систем, тому їх використовують там, де потрібно підвищити ступінь теплоізоляції приміщення.
 • Двері-гармошка. Незважаючи на банальність основної функції, це найкомпактніший варіант. З огляду на те, що при відкриванні можна скласти кілька стулок в одну сторону, цей тип компонування найчастіше використовується при склінні терас, для використання даних систем в якості відкривається «стіни».
 • Безрамне скління. В цьому випадку, назва свідчить сама за себе. Відсутність звичних видимих ​​рам – «родзинка» даних систем. Крім того, в безрамне скління є передбачений режим парковки: при одночасному відкриванні всіх стулок, вони плавно зсуваються в заданому напрямку і паркуються в крайньому положенні.

Кількість і розміри стулок можуть змінюватися в індивідуальному порядку – досить суттєву перевагу в приватному будівництві.

Яка перевага алюмінієвого профілю по відношенню до інших профілів?

Я не зустрічав такого власника будинку, який би не задався цим питанням. І це цілком доречний інтерес, адже установка вікон або дверей з алюмінію – досить значима інвестиція, тому будь-якому господареві хочеться розвіяти всі сумніви. Ось основні переваги, які відзначені в практичному застосуванні:

 • Легкість. Сплави алюмінію відрізняються невеликим питому вагу, тому створена конструкція завжди буде на порядок легше, ніж аналогічна модель з масиву дерева або металопластикового профілю.
 • Екологічність. Алюміній належить до групи нетоксичних металів. Саме з цієї причини його називають самим екологічним матеріалом 21 століття, а конструкції з нього – найбільш безпечними.
 • Міцність. Незважаючи на те, що алюміній м’який метал, він має високу питому щільністю, тому вікна і двері з такого профілю набагато міцніше всіх аналогів (особливо на поперечний злам).
 • Можливість робити конструкції висотою 3 -3,5 метра без застосування додаткових підсилювачів. Якщо ви хочете засклити терасу з високими стелями, вам можуть запропонувати тільки варіант з алюмінію, так як інші конструкції потребують їх додаткового посилення.
 • Можливість фарбування в будь-який колір. Важко знайти тон, якого немає в палітрі RAL. Це вагома перевага, адже завдяки цьому, вироби можна фарбувати відповідно кольоровій гамі наявного дизайну екстер’єру.
 • Тільки з алюмінієвого профілю можна виготовляти панорамні конструкції. Аналогічні рішення з металопластику будуть набагато масивніший і важче.

Який склопакет застосувати на терасі?

Варіанти склопакетів

Найпростіший і доступний за ціною варіант – використання алюмінієвих конструкцій з моностеклом. Залежно від функціональності і розмірів вікна або двері, товщина скла може варіюватися в межах від 4 до 12 мм. Однак ці системи підходять тільки для нежитлових, неопалюваних приміщень. В залежності від побажань замовника до збереження тепла, параметри склопакета можуть змінюватися в бік підвищення теплоізолірущіх властивостей. Навіть стандартне вікно з однокамерним пакетом і звичайним склом, цілком захищає внутрішній простір від шуму і холоду, але щодо енергоефективності такі конструкції далекі від досконалості.

Щоб підвищити ці параметри, необхідно використовувати як мінімум двокамерний склопакет. Але тут можна дати цінну пораду: якщо ви вирішили замовити такі вікна і двері, краще доповнити конструкцію варіантом з енергозберігаючими або мультифункціональними стеклами. Встановивши такі системи, ви за пару років окупити весь проект, за рахунок високої енергоефективності. Мінімальні тепловтрати – це, фактично, скорочення обсягу цінних енергоресурсів, що витрачаються на опалення тераси.

При бажанні можна скористатися такими важливими додатковими опціями як, наприклад – загартовування (зміцнення склопакета) або тонування (обклеювання кольоровими плівками). Загартоване скло, крім високої міцності, має ще одну істотну перевагу: при розбиванні, воно розлітається на тисячі дрібних шматочків кубічної форми, що скорочує ризик травмування до мінімуму. А якщо на його поверхні наклеєна поліуретанова плівка, такий склопакет розбити практично неможливо (випробувано в реальній практиці !!!).

Якого кольору можуть бути вікна і двері для тераси?

Каталог RALАлюмінієві конструкції мають одне, важлива перевага: на відміну від інших типів профілів, ці системи можна фарбувати в будь-який колір за шкалою RAL або декорувати під структуру будь-якої популярної породи дерева. З огляду на те, що вікно або двері в сучасному інтер’єрі займає далеко не останнє місце, до вибору кольору варто підійти більш серйозно. Дотримуючись такого принципу, можна досить успішно розставити акценти в дизайні не тільки зовні, але і зсередини, так як на нашому виробництві застосовується двостороння фарбування. Це досить вагомий нюанс, яким часто користуються багато замовників, адже змінюючи колір можна добитися ідеального результату по відношенню до вже існуючого оформлення тераси.

Фарбування – це нанесення високоякісного полімерного покриття, на попередньо підготовлену поверхню, з подальшою термічною обробкою в спеціальних камерах. Використовувані фарби, крім бездоганної естетичності, мають цілий ряд істотних переваг:

 • Мають гарну адгезію.
 • Стойко переносять будь-які атмосферні опади і ультрафіолетове випромінювання.
 • Нейтральні до впливу солей.
 • Мають абсолютну стійкість проти різких перепадів температур.
 • Практично весь термін експлуатації алюмінієві системи залишаються в незмінному вигляді.

Отже, можна зробити цілком закономірний висновок: фарбування віконних і дверних конструкцій з алюмінію – це відмінне рішення в усіх відношеннях, адже мінусів у цій технології практично немає зовсім, а переваг більше ніж достатньо!

Дві поради, як засклити терасу своїми руками?

Порада 1. Холодні алюмінієві системи мають невелику вагу і відносно прості в монтажі. Це досить міцні конструкції, стійкі до механічних пошкоджень. З огляду на цей фактор, наша компанія часто виготовляє вікна та двері з алюмінієвого профілю за індивідуальним замовленням, надаючи власнику докладну інструкцію покрокової збірки конструкції безпосередньо на об’єкті. Володіючи навичками по установці вікон, будь-який фахівець, може цілком самостійно змонтувати систему. Щоб виключити деформацію профілю та розтріскування скла, важливо дотримуватися всі технологічні зазори і послідовність етапів монтажу. Які металовироби та ізолюючі матеріали краще використовувати, ви дізнаєтеся з докладною інструкцією.

Порада 2. Реальна практика показує, що стандартні рекомендації можуть застосовуватися лише до простих рамним системам. Якщо власник хоче склити терасу за допомогою безрамних або дорогих алюмінієвих розсувних конструкцій, ризикувати не варто. Бажання заощадити на роботі професіоналів, може перерости в солідну суму, адже будь-яке пошкодження – це нові витрати. Крім того, вам все одно доведеться звертатися до нас, адже ідеально усунути пошкодження може тільки досвідчений фахівець. Взагалі, самий практичний варіант – замовити виготовлення і установку в комплексі, так як це самий безпечний і швидкий спосіб монтажу.

Скориставшись цим простим радою, ви напевно не пошкодуєте, адже після професійного виконання всіх робіт ви точно не знайдете жодної вади!

Де замовити розсувні алюмінієві системи на терасу або веранду?

Отже, якщо ви прийшли до того, що вам необхідно скління тераси або веранди, ваш наступний крок – знайти гідного виконавця, здатного реалізувати всі ваші задуми і творчі ідеї. Життєвий досвід напевно підкаже, що кращий варіант – звернутися до перевіреного лідеру, який знаходиться на ринку даної продукції не один рік. З огляду на ці критерії і наші власні напрацювання, ми можемо сміливо сказати – «Фабрика алюмінієвих вікон« USG », виробник, якому важко знайти гідну альтернативу. Ми готові надати всебічне сприяння при виборі варіанту скління для тераси, проконсультувати з будь-якого питання, як з естетичної, так і з функціональної частини. Ми не приховуємо від вас нічого: звертаючись до нас, ви детально ознайомитесь з усіма наявними перевагами і недоліками в рівній мірі, що дуже важливо для комфортної експлуатації обраної системи.

Вибір виконавця, що має власне виробництво і широкий асортимент алюмінієвого профілю від провідних марок – найкраще рішення. Це в першу чергу пов’язано з тим, що на відміну посередників, дорого продають дешеві товари, ми пропонуємо своїм клієнтам тільки ті системи, які найкраще підходять під всі заявлені вимоги. Крім безумовних переваг, варто відзначити ще й те, що розрахунок вартості у нас займає мінімум часу, тому протягом 30 хвилин ви точно будете знати остаточну ціну вашого проекту. Якщо ви хочете отримати ідеальний результат, все, що вам залишилося зробити – зателефонувати за цим номером прямо зараз: +38 (044) 237-75-78 !

Залишити заявку


Заказать звонок

© 2012 - 2021 ООО Юкрейн Си Групп