Розсувні стіни

Відкритий робочий простір (open space) стає все більш популярним. Командний дух, можливість швидко взаємодіяти з колегами, так і банально економія місця, а відповідно і коштів на утримання, оренду приміщення. Але часом впоратися зі складним завданням можна тільки в спокійній тихій обстановці, де ніхто не зупиняє кожні 5-10 хвилин. А якщо потрібно провести презентацію або важливі переговори?

З розсувними стінами можна вільно управляти простором, змінювати його на свій розсуд, з максимальною віддачею використовуючи кожен квадратний метр. Облаштувати переговорну, окремий кабінет для співробітників, зайнятих у важливому проекті, зал для конференцій, тренінгів або для проведення фуршету, прийому важливих партнерів і гостей Змінити перепланування приміщення можна за кілька хвилин.

Розсувні акустичні стіни:

  • збережуть в секретності важливі переговори;
  • захистять від шуму і суєти, дозволивши максимально зосередитися на роботі;
  • для орендодавців надають можливість гнучко управляти простором при здачі офісних площ в оренду;
  • економлять купу місця, забезпечуючи високу функціональність приміщення

Складні стіни сьогодні затребувані не тільки серед власників і орендарів офісних приміщень, але і в інших напрямках: школах, готелях, кафе і ресторанах, конференц-зали, кінотеатри. Вони роблять робочий простір “розумним”, дозволяють прибрати кордони, щоб домогтися максимальної ефективності від використовуваної площі. Залежно від потреб, перегородки виготовляються зі звукоізоляцією від 36 до 55 дБ.

Ще одна важлива перевага розсувних стін – швидкий монтаж в порівнянні зі стаціонарними міжкімнатними перегородками.

Самі стіни, направляючі, по яких переміщаються панелі, виготовляються і підганяються на заводі. На місці конструкція збирається, всі роботи займають не більше двох робочих днів.

Розсувні стіни – не просто сучасний формат організації простору. У постійно мінливому світі це необхідність.

Ефективно управляти офісними приміщеннями допоможе наша компанія. Ми маємо власний виробничий комплекс. Увагою до деталей, старанністю, дотриманням термінів і жорстким контролем якості ми завоювали довіру провідних виробників профільних систем, великих компаній. Підтвердження високої якості нашої роботи гарантія 10 років. Більше інформації отримати можна по телефону.

Залишити заявку


Заказать звонок

© 2012 - 2021 ООО Юкрейн Си Групп