Розсувні системи

ETEM в Украине  Alutech

Розрізняють розсувні конструкції по типу відкривання:

Зсувні – це найпростіший варіант, коли при повороті ручки стулка на тому ж рівні з’їжджає в бік. Застосовуються в холодних і теплих розсувних системах. Стулки рухаються за принципом “шафи-купе”.

Підйомно-зсувні – дозволяють створювати більш герметичний тип розсувної системи. При повороті ручки стулка піднімається з посадкового місця. Застосовується в теплих системах.

Двері гармошка – стулки складаються в одну сторону, створюючи подобу гармошки. Один з найбільш компактних типів відкривання, що дозволяє відкрити максимум простору. Застосовуються в теплих і холодних алюмінієвих системах.

Паралельно-зсувні – виготовляються на базі віконних систем. При повороті ручки стулка виїжджає зі свого посадкового місця і рухається паралельно осі самої конструкції.

 

Підйомнозсувні конструкції Reynaers CP155LS

Розсувна система Reynaers CP155Розсувні двері Reynaers CP155Ls – це першокласна теплоізольована система, що дозволяє створювати неповторні архітектурні рішення і максимально розширити простір вашого будинку. CP155LS (lift & slide – підняти і зрушити) – підйомно-розсувні конструкція. У закритому положенні стулка опускається і притискається, завдяки чому забезпечується герметичність і високі енергозберігаючі властивості.

Хочете створити цілу стіну зі скла, яку можна прибрати одним рухом? Без проблем. Максимальний розмір стулки: 2,7 х 3,5 м. При цьому вона буде захищати від спеки, холоду, вітру, дощу і снігу. Теплоізоляція на рівні 0,66 м2 ° C / Вт.

Можуть бути різні варіанти виконання:

  • монорельс з однією або двома глухими і однією або двома рухомими стулками;
  • двохрейковий конструкція з двома, трьома або чотирма стулками;
  • трехрельсовая з трьома рухомими стулками і ін.

Для максимального розширення отвору можливе використання кишень – стулки при відкритті будуть повністю ховатися всередину стіни. Доступна установка електроприводів для автоматичного відкривання. Якщо хочете створити максимально комфортний доступ, можлива концепція без порога.

Теплі розсувні системи CP155Ls – це ідеальне рішення, якщо хочеться створити комфортну, неповторну обстановку і замість сірих стін спостерігати прямо з улюбленого крісла або дивана неповторні пейзажі. Підходять для облаштування виходу на задній двір, до басейну, в зимовий сад, на лоджію, як альтернатива звичайним поворотним дверям. Більше інформації по телефону.


Підйомнозсувні конструкції Reynaers CP130

Розсувана система REYNAERS CP130Рейнарс Concept Patio (CP) 130 – термоізольована розсувні система, що забезпечує чудову ізоляцію приміщення і високий захист від злому. Завдяки складної конфігурації профіль вийшов одночасно легким і жорстким, володіє пристойною несучою здатністю. Витримує стулки масою до 300 кілограм і площею понад 7 квадратних метрів (2,7 х 2,7 м) Доступні розсувні конструкції Рейнарс CP 130 з різними варіантами відкривання, проте найпопулярніший – підйомно-розсувні система (CP 130 LS), що володіє максимальною теплоізоляцією на рівні 0,64 м2 ° C / Вт. Висока герметичність забезпечується щільним притисненням стулки до рами в закритому положенні, використання двох контурів ущільнення. Теплі розсувні (двері) Reynaers – ідеальний вибір для створення сучасного і функціонального простору. Загальна площа скління (варіант з 3 стулками) може перевищувати 36 квадратних метрів.

Reynaers CP 130 дозволяють створювати широкі виходи, ідеальний варіант для скління зимового саду, альтернатива звичайним дверям на балкон або на терасу, задній двір.

 


Дверігармошка Reynaers CF77 бути ближче до природи

REYNAERS CF77Двері-гармошка Concept Folding 77 (CF77) – яскравий доказ того, що Рейнарс залишається брендом №1 на ринку розсувних алюмінієвих систем. Система опрацьована до найдрібніших деталей і володіє одночасно всіма перевагами альтернативних технологій: простота і комфорт у використанні, зручність, енергозбереження, максимальна ширина отвору.

Двері гармошка розширюють межі вашого будинку. У кілька рухів ви з легкістю зрушимо цілу стіну, об’єднавши житло з навколишнім середовищем. Це ідеальний варіант, якщо ви хочете перетворити свій будинок в неповторну зону лаунж, де можна влаштовувати світські тусовки і запальні вечірки, просто з комфортом проводити час з сім’єю. CF77 сумісна з профільними конструкціями з лінійки Рейнарс CS.

Reynaers CF77 поставляються з трьома видами порогів:

  • високий для максимальної теплоізоляції;
  • низький для максимально комфортного доступу;
  • піднімається – об’єднує високу герметичність і зручність у використанні.

Для зручності використання системи взимку і просто, коли двері-гармошка закриті, передбачена робоча стулка, яка використовується як звичайна поворотна двері.

Двері гармошка CF 77 – це ще й широкі можливості для дизайнерів. На вибір два варіанти фасадів: функціональний і Слім-Лайн. Можливе фарбування профілю в будь-який колір, ламінування під дерево або натуральний камінь. Більше інформації можна отримати у нашого консультанта.


Розсувна система Reynaers HiFinity

Reynaers Hi–FinityСучасні розсувні системи кардинально змінили вигляд сучасних будинків. Стіни зі скла і металу від підлоги до стелі, які можна зрушити в одну мить – подібні конструкції стали елементом “Must Have” в сучасних будівлях. Вони додають в житло легкості, дозволяють створити сучасний і інтер’єр, з невимушеною, вільної обстановкою. Ви можете відкрити житло навколишнього світу в одну мить, і також швидко захистити від негоди, спеки або холоду.

Розсувні системи Hi-Fynity – краще рішення, якщо хочете об’єднати комфорт, красу надійність і невимушеність інтер’єру. Продуманий дизайн, з тонкими, ледь помітними рамками і чудовими енергозберігаючими властивостями високо оцінені експертами з усього світу і удостоїлися престижної нагороди ім. Хенрі ван де Велде. Тонкий, ледь помітний профіль витримує масивні склопакети масою до 500 кг для рухливих до 1200 кг для глухих стулок. Замикаючий механізм надійно захований і від зловмисників, і від вашого погляду – ніщо не завадить насолоджуватися красивими видами. Для максимальної зручності передбачена установка електроприводу. Тільки уявіть, півтони стулка зсувається після натискання однієї кнопки.

Конструкція з металу і скла ще й дуже тепла. Вона відповідає сучасним стандартам енергозберігаючого будівництва. Герметичність конструкції – 600 Па. Щоб ознайомитися з детальними характеристиками або запросити консультанта, зателефонуйте.


Розсувні конструкції Reynaers CP68

REYNAERS CP68Reynaers CP 68 – теплоізольована розсувні система, що володіє всіма гідності сучасних алюмінієвих профілів. Тонкі, ледве помітні рамки, елегантна форма профілю, відмінна несуча здатність. Профіль з легкістю витримує склопакет масою до 160 кг і розміром 2,5 х 1,5 м. Хороші теплозберігаючі властивості забезпечені завдяки наявності полімерного терморазрива, що перешкоджає передачі тепла.

CP 68 – це доступне рішення, ідеальний вибір, якщо не потрібні максимальні енергозберігаючі властивості, але при цьому хочеться надійну і елегантну систему, яка захистить від негоди і подарує комфортну обстановку. На вибір доступно кілька варіантів відкривання: розсувні, підйомно і паралельно-зсувні.

CP 68 – це стильні, вишукані розсувні вікна і двері, чудова альтернатива поворотним і поворотно-відкидним профільним рішенням. Підійдуть для установки на балкон або лоджію, замість звичайних дверей на задній двір, на терасу, в зимовий сад.

 


Розсувна система Etem E70

Etem E70Підйомно-зсувні конструкції Etem E70 – надійне рішення, яке впевнено справляється з будь-якими погодними негараздами. Глибина рами в 70 мм дозволяє монтувати теплі двокамерні склопакети товщиною до 5 см і, що дуже важливо – масою до 400 кг. Незважаючи на витончений вигляд, профіль з легкістю справляється з масивним склінням. Часом, неможливо повірити, що майже непомітна конструкція зі скла і металу, що відкриває неповторні панорами прямо з улюбленого крісла або ліжка, в закритому положенні надійно захищає від холоду, протягів взимку і спеки влітку.

Щоб запобігти передачі тепла всередині профілю передбачені поліамідні вставки. А поліпшені ущільнювачі з Q-lon зберігають високу герметичність в широкому діапазоні температур.

Теплі розсувні системи Etem E70 – ідеальний варіант для виготовлення дверей на задній двір, як вихід до басейну, в зимовий сад, на терасу. Органічно виглядають в магазинах, ресторанах і кафе.


Підйомнозсувні конструкції Etem E50

Etem E50Розсувні алюмінієві системи Etem E50 – елегантне рішення для створення неповторних конструкцій зі скла і металу. Тонкі профілі ледь помітні і не завадять насолоджуватися чудовими пейзажами за вікном.

Це теплоізольована система, яка підійде для скління балконів, лоджій, зимових садів, терас, готелів, торгових і офісних підприємств. Можлива установка теплих склопакетів товщиною до 32 мм. У закритому положенні рухома стулка щільно притискається до рами, захищаючи від протягів, проникнення всередину холоду та спеки.

Якщо хочеться облаштувати максимально широкий отвір, щоб ніщо не заважало вам насолоджуватися свіжим повітрям або просто вільного проходу між будинком і вулицею під час вечірок і посиденьок з друзями, передбачена можливість установки кишень в стінах, в які майже повністю можна заховати розсувні двері у відкритому положенні. На вибір доступні варіанти з однією рухомою і однією глухою стулками, дві, три, чотири і більше рухливих стулок на подвійних рейках.


Розсувні системи Ponzio SL1600 (Італія)

Ponzio SL1600Ponzio SL1600 – підйомно-зсувні конструкція, яка створена для виготовлення конструкцій з високими енергозберігаючими властивостями.

Ponzio – це італійський бренд, який на рівних конкурує з більш іменитими виробниками.

Компанія пропонує два варіанти розсувної системи SL1600:

  • Plus з коефіцієнтом теплопередачі Uf від 2,1 W / m2K $
  • HI з теплопровідністю профілю від 1,8 W / m2K.

Висока теплоізоляція забезпечена завдяки двом рядам термомостов і поліпшеній системі ущільнювачів.

Система впевнено витримує склопакети масою до 400 кг і висотою до 3,5 м, при цьому глибина профілів для стулок становить всього 67 мм.

Розсувні двері ПОНЗІ відкриють вашому погляду неповторні панорамні краєвиди і розширять простір вашого будинку. Бути ближче до природи і при цьому насолоджуватися домашнім комфортом так просто.

Ширина профілю для рами – 160 мм для системи з двома напрямними і 210 мм з трьома. Можлива установка монорельса. Для максимально комфортного доступу в приміщення передбачений варіант з низьким порогом. Система може комплектуватися автоматикою з електроприводом для найбільш приємного відкривання.


Підйомнозсувні конструкції Alumil S560

Alumil s560Alumil S560 – чудова підйомно-зсувні система, яка підійде і для невеликих, і для створення величезних дверних, віконних прорізів. Панорамний вихід на лоджію або до басейну, що займає всю стіну – це реально. Профілі Алюміл при ширині стулок всього 56 мм впевнено справляються з масивними склопакетами товщиною до 44 мм і вагою до 300 кг.

Ви зможете об’єднати вітальню або спальню з заднім двором в величезну зону для відпочинку та вечірок. У закритому вигляді розсувні двері Alumil S560 зберігають ефект легкості і простору. Відомий стик – усього 4,9 см. Розсувні вікна та двері пропускають максимум світла в ваш будинок.

При цьому вони захищають від несприятливих погодних умов, зберігають енергію. Термоізоляція на рівні Uf від 2,2 до 4,6 Вт / м2.

Напрямні з нержавіючої сталі з полірованою поверхнею забезпечують легке тихе рух. Для захисту від проникнення зловмисників передбачена установки скла триплекс, багатоточкових замків.

 


Розсувні конструкції Alumil S650

Alumil s650Alumil S650 – інноваційні розсувні конструкції від грецького виробника. Ідеальне рішення для створення масштабних прорізів, панорамних виходів, скління зимових садів і терас. Витончені, ледь помітні профілі з шириною всього 6,2 см і заввишки 22/32 мм впевнено витримують гігантські склопакети вагою до 600 кг. Ширина стику при цьому всього 2,5 см. Насолоджуйтесь панорамним видом, відчуйте себе в оточенні природи, відпочиваючи на улюбленому кріслі у вітальні або лежачи в ліжку.

Розсувні алюмінієві системи Alumil S650 дозволяють створити величезні отвори, відкривши ваш будинок навколишньому середовищу. Думаєте користуватися такими розсувними дверима буде незручно? Помиляєтеся, виробник з Еллади продумав конструкцію до найдрібніших деталей.

Ролики та направляючі з шліфованої нержавіючої сталі забезпечують плавне і безшумне відкривання. Потрібно мінімум зусиль, з масивної стулкою впорається навіть дитина. Якщо цього недостатньо, можна замовити систему з автоматичним електроприводом.

Для водовідливу передбачені приховані жолобки, тому не варто боятися, що під час або після дощу на вас проллється вода при відкритті розсувних дверей.

І головна родзинка – чудова теплоізоляція. Масивні стулки практично не проводять тепло. Усередині алюмінієвого профілю передбачений терморозрив з поліаміду, армований скловолокном. Термоізоляція – Uw = 1,1 Вт / м²К. Це ідеальний вибір для будівництва будинків з високими енергозберігаючими властивостями.


Підйомнозсувні конструкції Alutech SL160

Alutech SL160Alutech SL160 – підйомно-зсувні система від білоруського виробника Alutech. Виробник взяв усе найкраще від існуючих аналогів і створив універсальне рішення, що володіє високими теплозберігаючих властивостями, легкістю і витонченим виглядом.

Тонкі, ледве помітні профілі дозволяють встановлювати склопакети площею понад 10 квадратних метрів (3,3 х 3,3 м) і товщиною до 5 см. Теплі розсувні двері стирають кордони між внутрішнім простором вашого будинку і зовнішнім світом, відкриваючи житло природі. При цьому масивні стулки масою до 400 кг легко відкривати, і також просто управляти процесом. Направляючі і ролики з нержавіючої сталі, блокувальний механізм і надійний замикає замок – ви відчуєте приємні відчуття, щоразу відкриваючи або закриваючи розсувні системи Alutech SL160.

Розсувні системи SL160 від Алютех – це ще і заощадження енергії. Теплова передача – 1 Вт / м ² С ̊. Поліамідний термоміст Anti Bi-Metal товщиною 32 мм перешкоджає теплопередачі. Комбіновані ущільнювачі запобігають підтягування холодного або гарячого повітря.

Продумали білоруські інженери і естетичність, зручність у використанні. Видима товщина рамок всього 4,5 см, вони ледь помітні і не перешкоджають проникненню всередину природного світла. Нижню частину рами можна “втопити” в підлогу, завдяки чому поріг виходить низьким і не буде заважати вам, вашим гостям.

 


Розсувні системи Profilco PR45

Profilco PR45Profilco PR45 – міцна і надійна профільна система, за якої можна відчути себе як за кам’яною стіною. Система захищає від шуму, пилу, спеки, холоду. Усередині профілю встановлена ​​поліамідна вставка товщиною 16 мм, яка не дає тепла проходити з зовнішньої частини до внутрішньої.

Розсувні конструкції Profilco PR45 – чудовий варіант для зимових садів, альтернатива звичайним поворотним дверям для виходу на балкон, лоджію, для скління терас, зимових садів, площадок з басейном.

Теплі розсувні системи – це комфортна експлуатація. Ролики збільшеного діаметру (2,9 см) з нержавіючої сталі, анодовані напрямні, амортизатори забезпечують плавне, безшумний рух. Багатоточкові замки забезпечують надійний захист від незаконного проникнення.

Профілі Profilco PR45 – це симбіоз надійності, комфорту і витонченого стилю за розумну ціну. Ознайомитися з детальними характеристиками, запросити консультанта можна по телефону.

 

 


Розсувні конструкції Profilco PR35

Profilco PR35Холодні розсувні системи Profilco PR35 – ідеальний варіант для втілення масштабних проектів. Скління терас, зимових садів, торгових павільйонів, альтанок, поділ простору в офісах або торгових центрах зі збереженням легкості і почуття простору – неізольована система може використовуватися скрізь, де відсутні високі вимоги до енергозбереження і на першому плані легкість відкривання, комфортне використання і максимально зручний доступ всередину приміщення. Тонкі, ледве помітні профілі з монтажною глибиною всього 35 мм можуть комплектуватися моносклом або склопакетом товщиною до 22 мм. Елементи конструкції ідеально підігнані, додатково передбачений контур ущільнювачів – розсувні двері в закритому положенні надійно захищають від вітру, пилу, шуму, дощу і снігу. Додатковий профіль, збільшені ролики (29 см) з нержавіючої сталі, анодовані напрямні – все це збільшує термін служби, забезпечує плавний і тихий рух. Система ідеально підходить для інтенсивного використання.

 


Розсувні конструкції Profilco PR26

Profilco PR26

Легкі, витончені, елегантні … Холодні розсувні системи Profilco PR26 підходять для складання невеликих і середніх світлопрозорих конструкцій. Ідеальна альтернатива звичайним поворотним двері, як двері на балкон, вхід на терасу або в зимовий сад. Сумісні з віконними системами PR 52. Profilco PR26 – це перш за все, неізольована полегшена конструкція з максимальною функціональністю. У місцях тертя використані поліпшені сплави, забезпечує збільшений ресурс – розсувні двері не бояться інтенсивної експлуатації. Це ідеальний варіант для установки в кафе, магазинах, поділу простору в офісних і торгових центрах. Профілі можуть комплектуватися як моносклом, так і склопакетом товщиною до 22 мм для зниження енерговитрат. Всі елементи щільно підігнані, в закритому положенні забезпечується висока герметичність і захист від проникнення з вулиці шуму, пилу, вітру і дощу. Якщо важливим є захист від злому – можлива протівовзломних замків з 6 точками замикання.

 


Розсувні дверігармошка Profilco PR48

Двері-гармошка Profilco PR48 – це унікальна система для втілення в реальність неповторних, геніальних архітектурних задумок. Це холодні профілі, з якими ви зможете з легкістю відкрити ваш будинок навколишньому середовищу, об’єднавши вітальню, спальню або їдальню з заднім двором або території біля басейну в величезну зону для життя, відпочинку та вечірок. Ви завжди мріяли сісти в улюбленому кріслі і насолоджуватися теплим вітерцем, шелестом листя, п’янкий аромат з улюбленого саду? Все що потрібно – повернути ручку і одним рухом прибрати цілу стіну. Також легко можна захистити будинок і від негараздів. Профілі можуть комплектуватися склопакетами зі склом товщиною до 5 мм. Усередині залишається достатньо простору (5,5 см) для установки жалюзі. Виробник подбав і про приватності вашої приватного життя, і про захист від палючого сонця в жарку погоду. Двері-гармошки сумісні з іншими профільними рішеннями бренду, підходять як для установки в приватних будинках, зимових садах, оранжереях, так і для кафе, ресторанів, як перегородка в офісних приміщеннях. Отримати більше інформації можна по телефону.


Наші фахівці мають досвід проектування, виготовлення і монтажу розсувних систем більше 10 років. Фахівці компанії Юкрейн Сі Груп допоможуть підібрати тип відкривання виходячи з ваших потреб, запропонують сервіс по догляду та обслуговування, а так само післягарантійне обслуговування. Гарантія 5 років. Системи розсувних дверей на ринку України представлені такими брендами як Schuco (Німеччина), Reynaers (Бельгія), Etem (Греція), Alumil (Греція), Aluprof (Польща). Наша компанія працює з усіма даними системами розсувних дверей і готова розрахувати вартість, виїхати на заміри по території Київської області абсолютно безкоштовно.

Всі системи розсувних дверей і вікон сертифіковані, мають протоколи випробувань та при правильній експлуатації прослужать багато років.

Залишити заявку


Заказать звонок

© 2012 - 2021 ООО Юкрейн Си Групп