Суцільноскляні конструкції

На відміну від алюмінієвих перегородок, суцільноскляні офісні перегородки від компанії «Юкрейн Сі Груп» (Київ) володіють не тільки площею більшою за розмірами, але і більш легким і естетичним виглядом.

Особливість монтажу суцільносталевих перегородок полягає в тому, що профіль, видима частина якого становить не більше 25 мм, кріпиться тільки до стелі, стін та підлоги, а вся площина заповнюється склом. Скляні секції з’єднуються стик в стик, залишаючи практично невидимий технологічний зазор. Такий принцип кріплення надає всій конструкції легкість.

Для виробництва перегородок зі скла використовується спеціальне загартоване скло товщиною 10-12 мм, яке має підвищену міцність, стійке до механічних впливів і температурних перепадів.

Конструкції скляних перегородок

Скляні перегородки можуть бути виготовлені в конструкції з маятниковими або відкатними  суцільноскляними дверима.

Маятникові двері, що відкриваються всередину або назовні, після відкривання повертаються в початковий стан або фіксуються у відкритому положенні.

Відкатні скляні двері, які при відкритті від’їжджають у бік, відмінно підійдуть для дверних прорізів в невеликих приміщеннях, що дозволить істотно заощадити місце, не загороджуючи прохід.

Компанія «Юкрейн Сі Груп» виготовляє трансформуючі суцільноскляні перегородки, з кріпленням на  рейці, що не тільки вигідно дозволить заощадити простір, але і збереже цілісність підлогового покриття, так як всі кріплення конструкції виконується до стелі.

Переваги перегородки зі скла

  • комплексний функціональний підхід до дизайну приміщень;
  • зонування і збільшення простору;
  • максимальна пропускна здатність денного світла;
  • простота і зручність експлуатації розсувних систем;
  • безпеку;
  • можливість декорування скла.

Компанія «Юкрейн Сі Груп» виконає монтаж скляних перегородок в Києві в стислі терміни і за прийнятними цінами.

Телефонуйте прямо зараз і зробіть свій офіс більш функціональним і естетичним.

Залишити заявку


Заказать звонок

© 2012 - 2021 ООО Юкрейн Си Групп